Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Desen pe pagina Facebook

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu e concurs, nu e cu note, nu e pe baza "cine e mai tare". Este pentru cine vrea. Poate sa se si semneze pe desen daca vrea. Normal, daca sunt mai multi care au facut un desen pentru pagina de Facebook, le afisam pe fiecare pe rand. Deci repet ca nu ne concuram. :) Desenele pot fi despre ce vreti voi.

 

Dar trebuie desentate pe desenatori, nu in photoshop sau alte programe. Incercam si vedem cum apare. Nici eu nu stiu daca se va vedea bine sau nu. Vedem impreuna.

pai daca e asa,desenele sa fie despre ce vrem noi,eu imi expun creatura http://www.desenatori.ro/desen-1771879.htm si poate in viitor ceva nou daca mai imi iese bine...sper ca nu se pun tag-uri sau ceva pentru ca eu nu am cont de facebook,eventual il voi folosi pe al altcuiva pt a vizualiza ce se intampla.:3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca e asa,desenele sa fie despre ce vrem noi,eu imi expun creatura http://www.desenator...sen-1771879.htm si poate in viitor ceva nou daca mai imi iese bine...sper ca nu se pun tag-uri sau ceva pentru ca eu nu am cont de facebook,eventual il voi folosi pe al altcuiva pt a vizualiza ce se intampla.:3

 

nu cred ca il poate folosi, a scris la inceput ca desenul trebuie sa fie pe o jumate de pagina de 540x707 (verticala), ca sa poata potrivi desenul pentru imaginea de facebook, deci daca il poti redesena sa-l vedem acolo, daca nu, mai incearca altceva cheer.gif si pentru mine asta e tema de gandire acum yes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca il poate folosi, a scris la inceput ca desenul trebuie sa fie pe o jumate de pagina de 540x707 (verticala), ca sa poata potrivi desenul pentru imaginea de facebook, deci daca il poti redesena sa-l vedem acolo, daca nu, mai incearca altceva cheer.gif si pentru mine asta e tema de gandire acum yes.gif

:doh: oh god...asa e:)) nici n-am vazut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aliosa am pus desenul tau pe facebook.

 

ColorDream desenul tau e prea lat. Vezi cum a desenat Aliosa, dimensiunile sunt perfecte pentru facebook.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu vrei sa ne dai note, master seba, bine!!! atunci o sa-ti fac un desen cadooo...daca la note nu te pricepi :spiteful: si cadou e cadou....asta pt. ca ne-ai ascultat p-aci, nu de alta...sper sa ne mai asculti si de-aici incolo (chiar daca de multe ori mai batem si campii) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aliosa am pus desenul tau pe facebook.

 

ColorDream desenul tau e prea lat. Vezi cum a desenat Aliosa, dimensiunile sunt perfecte pentru facebook.

 

 

...multumesc Seba!...chiar m-a surprins faptul:)...credeam ca se avanta mai multi...eu doar testam aplicatia...astept sa se ambitioneze si altii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×