Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Vocea Romaniei

Postări Recomandate

De pe ultimele doua video sint din Romania cetatenii care canta, Ferat si Fabrizzi???   

 

Din cate inteleg formatul show-ului permite si altor nationalitati  (conlocuitoare, in cazul lui Ferat sau nu, In cazul cantaretului napoletan) sa participe la concurs. Nu comentez eu regulile jocului. 

Uite ca mie nu imi place emisiunea. Nici asta, nici x factor, nici Romanii au @#$\*. Nici alea cu gatit. 

 

Amu cu siguranta ca acest tip de emisiuni de divertisment TV nu este creat pentru genii neintelese sau spirite superioare, adanci cunoscatoare ale fenomenului muzical. 

 

Sunt facute pentru clasa muncitoare si pentru lucratorii pe ogoare, pentru publicul larg din intreaga lume, pentru prostime, pentru necunoscatori.

 

Mie imi place sa trag cu urechea si sa fac fixatie pe cate un concurent, pe care, foarte posibil, nu am ocazia sa-l ascult in alte imprejurari. Din sezonul trecut nu-mi amintesc nici un nume, chiar nu stiu pe cine am urmarit anul trecut. In 2013 mi-a placut maxim Tibi Scobiola

 

:pardon:

 

LE. 2012, pardon.

Editat de Rodica`
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat si eu putin la emisiunea asta si am incetat cand am vazut ca printre participanti erau nume consacrate deja, gen aia de la impact. eu una credeam ca e pt amatori

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ioi, fata aia, Cristina Balan?

consacrata?

o fi.

de fiecare data mai apare cate unul mai cunoscut care iese pe parcurs. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ascultam impact cand eram in ro, aveau hituri, concerte, deci da, era consacrata pt nivelul ei. acum ce kkt cauta acolo?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar doi concurenti am retinut- Stefan Stan si Bogdan Ioan. Au mai fost voci bune, dar cei doi sunt deosebiti.

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×