Sari la conținut
Forum Roportal
Codrina

Cine iubeste ca mine, ca mine sa pateasca!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine v-am regasit!

Nu am mai fost pe aici de foarte, foarte mult timp. Am deschis pe atunci un subiect a carui continuare mi-as dori sa v-o dezvalui, asa poate mai scap de povara apasatoare de pe suflet.

Subiectul vechi e aici:

http://www.roportal.ro/discutii/topic/36139-e-de-condamnat-ce-mi-se-ntamla/page__p__1080174#entry1080174

 

Cum au decurs lucrurile de atunci?

Au fost niste ani zbuciumati, cu lacrimi, suspine...cu manifestari ale dragostei, ale egoismului, ale geloziei...cu zile intregi petrecute impreuna...Dar, nu ne-am facut promisiuni!

 

Astazi suntem in impas!

Fiecare din noi a ajuns la concluzia ca vrea mai mult si ne este aproape imposibil sa facem acest lucru sa devina realitate. Fata de situatia de acum cativa ani, cand intre noi erau propriile noastre familii, acum mai avem si cateva mii de kilometri. Nasol, nu?

 

Astazi, recitind ceea ce am scris atunci m-au apucat lacrimile...E dureros!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu vrei sa renunti deloc, nu ? E nevoie de doi ? Nu mai bine te multumesti cu blegul ala de sot pe care l-ai dus de nas ?

 

Are vreun rost sa joci jocuri de-astea maritata fiind ? Sincer...sunt chestii adolescentine.

Editat de Typhon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu vrei sa renunti deloc, nu ? E nevoie de doi ? Nu mai bine te multumesti cu blegul ala de sot pe care l-ai dus de nas ?

 

Are vreun rost sa joci jocuri de-astea maritata fiind ? Sincer...sunt chestii adolescentine.

Tocmai asta e ideea! Probabil vreau sa renunt la unul, dar nu la cel la care te astepti tu! Spun "probabil" dat fiind faptul ca, acum e aproape imposibil s-o fac.

Si referitor la jocurile adolescentine...SA NU SPUI NICIODATA, NICIODATA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa inteleg mai bine, ca pricep mai greu, ai un amant de mai mult de patru ani, si intre timp, v-ati si indepartat cu vreo cateva mii de km? Si inca va iubiti si va doriti?... Hmm... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa inteleg mai bine, ca pricep mai greu, ai un amant de mai mult de patru ani, si intre timp, v-ati si indepartat cu vreo cateva mii de km? Si inca va iubiti si va doriti?... Hmm... :think:

Exact!

Si intre timp ne-am dat seama ca nu trebuia sa ne indepartam atat.

Editat de Codrina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta e ideea! Probabil vreau sa renunt la unul, dar nu la cel la care te astepti tu! Spun "probabil" dat fiind faptul ca, acum e aproape imposibil s-o fac.

Si referitor la jocurile adolescentine...SA NU SPUI NICIODATA, NICIODATA!

 

A...vrei sa renunti la sot. Iti zic eu ce : niciodata sa nu te prostituezi pe sentimente.

 

Macar faci bine ca scapi de unul.

Editat de Typhon
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu ti se pare tie ca esti putin nesimtit asa?

 

Da nu ti se pare ca te bagi singur in seama ?

 

Vine pe forum sa ceara sprijin. Si i-am spus ce aveam de spus. Ca nu-i convine ei perspectiva mea, e alta poveste. In fond nu am spus decat adevarul.

 

Exact!

Si intre timp ne-am dat seama ca nu trebuia sa ne indepartam atat.

 

Si ce propui ? Sa ti-l aduc eu sau cineva de pe forum, aproape de tine ?

Editat de Typhon
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×