Sari la conținut
Forum Roportal
Luss006

Vrei sa adopti un catelus?

Postări Recomandate

Buna,

 

Stiu ca nu e topicul normal pe aici insa ma gandesc ca multi dintre voi sunteti iubitori de animale si poate aveti si conditiile necesare intretinerii unui catelus ( spatiu, timp, resurse financiare etc. ). Prin urmare, ar fi pacat sa nu le ofer o sansa piticilor mei carora le caut urgent un camin si stapani.

Am 6 catelusi metis ( nu sunt de rasa dar sunt extrem de frumosi si dragalasi ) pe care ii dau spre adoptie. Fratiorii au fost in numar de 7, pe unul l-am dat spre adoptie acum 2 zile. Continui operatiunea pentru restul. Catelusii au 6 saptamani, sunt absolut superbi ( 3 fetite si 3 baietei ), foarte vioi, jucausi si atasati de stapan. Puii sunt clinic sanatosi, deparazitati, vaccinati ( primul vaccin ) si nu sunt pretentiosi la mancare. Fiecare are carnet de sanatate.

Imagini cu piticii gasiti la : https://picasaweb.google.com/112846365093690425199/Cei7Pitici .

Puii se afla in Bucuresti, insa pot asigura transportul in localitatile apropiate ( chiar pana la Ploiesti ). Important este sa aiba un camin dupa sufletul lor.

In caz ca exista doritori, ma puteti contacta la : luss006@yahoo.com, 0728.364.894, 0723.866.996.

 

Lucia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×