Sari la conținut
Forum Roportal
Gemsale

Pietre semipretioase, bijuterii pietre semipretioase !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, pe www.GEMSALE.ro veti gasi pietre semipretioase, bijuterii din pietre semipretioase ( coliere, bratari, inele, brose, pandantive, seturi de bijuterii, cutiute si pungute pentru bijuterii etc) si accesorii pentru handmade ( siraguri din pietre semipretioase, incuietori, tortite pentru cercei, sarma, elastic etc). Inca ceva avem reduceri de 20% - 30% la bijuterii din pietre semipretioase .

 

Si ... nu va bucurati singure de aceasta oferta, recomandati-ne si prietenelor voastre!

 

Va doresc o zi splendida!

post-331056-0-60803900-1320423333_thumb.jpg

post-331056-0-11564200-1320424398_thumb.jpg

post-331056-0-11314400-1320424498_thumb.jpg

Editat de Gemsale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place coral si turcoaz pe langa multe altele. Am un colier de coral, venind de la un party am adormit cu ea-n gat si de la transpiratie s-au decolorat, au pierdut din acea culoare vibranta de coral, mergand spre orange. Cu perle am dormit si nimic nu s-a intimplat, nici cu turcoazul. N-am stiut nici eu cat sint de senzitivi.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place mult turcoazul, cerceii de aici din poza ma omoara :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cerceii de aici din poza ma omoara :)

 

Eu n-am urechile gaurite dar imi place sa port cateodata clipsuri fanteziste din care nu ramanem fara inventar in Arizona!!! Cele din poza sint din India, astea de la noi facute in China sau pe teritorii indiene locale care pot fi foarte scumpe, tot turcoaz!!! Bijuteriile indiene de nunta/mireasa sint la moda pe Planeta zilele astea!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×