Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Chestii ce le-ati facut si nu le veti mai face vreodata...

Postări Recomandate

Ooooo....lista lunga.

 

1. Speed + alcool. Combinatie periculoasa. Speed oricum te face din cale afara de increzator(ingamfat) asa incat crezi ca numai tu ai dreptate, sau, luand partea cealalta, ca oricine/oricati ti-ar spune ca te inseli, se inseala ei. Cand amesteci cu alcool, inhibitiile dispar complet si poti ajunge sa spui lucruri pe care nici nu le-ai fi gandit, daramite spus, cand te certi cu cineva. Cativa de aici imi sunt martori. :pardon:

 

2. Vodka + Diazepam. Idee foarte proasta. Mi-a fost extrem de rau a doua zi. Nu incercati.

 

3. Vodka + suc, bauta cu paiul, ca pe suc. Nu e suc. Dupa 2 pahare baute repede, in 30 de minute maxim, am devenit de nerecunoscut.

 

 

4. Am glumit cu lume care nu are simtul umorului si m-a luat in serios. In special profesori. Nu faceti asta.

 

Astea + Am sa incerc sa nu mai vorbesc cand nu trebuie. Adica sa tac cat mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa mai stau in soare ore intregi fara sa beau apa, cum am facut in urma cu cativa ani si m-am ales cu niste edeme de toata frumusetea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stars.gif Nu o sa mai fac Brazilian waxing singura acasa cu ceara pe jumate incalzita (epilat anghinal, pentru necunoscatorii termenului) . De ce ? E evident ca de ce... :rot: Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stars.gif Nu o sa mai fac Brazilian waxing singura acasa cu ceara pe jumate incalzita (epilat anghinal, pentru necunoscatorii termenului) . De ce ? E evident ca de ce... :rot:

 

 

 

...OUCH! :wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×