Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Chestii ce le-ati facut si nu le veti mai face vreodata...

Postări Recomandate

Ooooo....lista lunga.

 

1. Speed + alcool. Combinatie periculoasa. Speed oricum te face din cale afara de increzator(ingamfat) asa incat crezi ca numai tu ai dreptate, sau, luand partea cealalta, ca oricine/oricati ti-ar spune ca te inseli, se inseala ei. Cand amesteci cu alcool, inhibitiile dispar complet si poti ajunge sa spui lucruri pe care nici nu le-ai fi gandit, daramite spus, cand te certi cu cineva. Cativa de aici imi sunt martori. :pardon:

 

2. Vodka + Diazepam. Idee foarte proasta. Mi-a fost extrem de rau a doua zi. Nu incercati.

 

3. Vodka + suc, bauta cu paiul, ca pe suc. Nu e suc. Dupa 2 pahare baute repede, in 30 de minute maxim, am devenit de nerecunoscut.

 

4. Cluburile de noapte. Obisnuiam sa merg in Aberdeen. In perioada aia ma si alimentam prost si ma imbatam repede. Odata am pierdut o jacheta care imi placea teribil, era un club unde o dadeai la pastrare si iti dadeau un numar. La plecare am uitat complet. Ba era atat de aglomerat inacat m-am ratacit si de prietena cu care ma dusesem. A dat Dumnezeu sa dau peste doi tipi de treaba care m-au acompaniat pana la hostel-ul unde stateam. Unul a incercat ceva dar nu agresiv, am ajuns bine. In alte dati am mers numai in compania unor prieteni (de sex masculin) care m-au aparat ca niste frati daca am intrecut masura. Nu m-as mai duce in asemenea locuri. Prefer alcoolul insotit de conversatie sau de o muzica buna, nicidecum zgomotul ala asurzitor, aglomeratia samd.

 

5. Am inchis laptop-ul brutal. Hard-ul era din ala sensibil si s-a facut varza. Nu am avut calculator vreo 2 saptamani, timp in care m-am urcat pe pereti.

 

6. Am glumit cu lume care nu are simtul umorului si m-a luat in serios. In special profesori. Nu faceti asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

6. Am glumit cu lume care nu are simtul umorului si m-a luat in serios. In special profesori. Nu faceti asta.

Subscriu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cele 3 mari greseli in viata pe care nu le mai fac :

 

1. am refuzat insistentele profei de istorie sa dau la facultate la istorie

2. m-am casatorit

3. i-am dat puncte lui Bishop

4. i-am dat puncte lui ruudflo

5. n-am invatat sa numar

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

promit ca nu mai opresc trenuri la ia-ma nene -_-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o seara cand am avut o cearta cu tata, m-am enervat si am iesit prin oras. Este o casa mai veche de vanzare cu geam dublu din ala normal, nu termopan. De nervi pe tata am luat o caramida si a trecut prin amandoua geamurile:)) Apoi m-amgandit ca proprietarul cand mai trece pe acolo va injura si se va intreba ce naiba au copii nebuni din ziua de azi!? Daca as pati as face la fel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×