Sari la conținut
Forum Roportal
Bebelusha42

Va rog sa ma ajutati cumva...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu m-am gandit la chestia asta cu religia deoarece el era credincios..ma rog,sunt multe lacune acum. Cred ca defapt nu-l cunosteam deloc

 

Ca esti sau nu religios, conteaza doar cat traiesti. Nu ii mai pasa mortului nici daca il arunci la gunoi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost... s-a intamplat acum o saptamana,ieri a fost o saptamana

 

Dragilor va multumesc mult pentru raspunsuri,m-am mai linistit putin pentru ca mi-a raspuns o persoana din afara care nu ma cunoaste personal,,pt ca aveam impresia ca doar eu sunt singura vinovata iar parintii si prietenii mei imi spuneau contrariul doar pt ca ma iubesc. Acum vad intr-adevar ca nu e asa.... O sa incerc sa adorm deoarece maine merg la munca...cam ciudat sa merg la munca din nou in acelasi loc dar asta e.Life must go on.Daca doriti voi mai posta p forum si va tin la curent cu starea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Scrie de cate ori ai nevoia sa o faci. Poate te ajuta. Daca din contra, te simti mai bine sa te gandesti tu singura la lucruri, mai bine sa nu scrii, atunci.

 

Iti doresc toate bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum? De la deprimata si dezorientata, acum ne tii la curent de parca ai fi un jurnalist trimis in misiune peste hotare?

Ori topicul este fara baza reala, ori esti dusa cu pluta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu ai fost tu de vina. Au fost multi factori care au contribuit la nefericita intamplare. Multi factori interni si externi , poti spune chiar un lant.

Oricum ,tu nu esti de vina, sigur , poate crezi ca esti dar nu . Saracul baiat poate ca daca nu ii ieseai tu in cale, ii iesea alta fata si tot asa facea altadata. Deci chiar nu ai de ce sa te simti vinovata. Desigur ca te simti , cine nu s-ar simtii?

Iti sugerez sa te duci la psiholog, doar sa iti iei chestia asta de pe suflet. E rau ca asa ceva se intampla, nimeni si nimic nu poate prevestii de ce e instare si ce va face un om. Suntem imprevizibili.

Oricum sper sa treci peste asta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×