Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Erori aplicatie cu layere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am intampinat si eu aceeasi problema ca Misa, am salvat un desen la neterminate si m-am intors pe pagina initiala pentru a-l continua.

Atunci am observat ca pagina se facuse mai alba, iar pe masura ce salvam, pagina se facea tot mai alba.

Inca o problema ar fi ca atunci cand insist cu pensula pe o zona, acea zona se pixeleaza si acest lucru se vede si dupa salvare doarece eroarea ramane. In schimb daca reiau desenul pe o pagina noua, eroarea se poate acoperi.

Deocamndata cam atat ar fi.

Cred ca Aliosa are dreptate cand zice ca ar fi mai bine ca site-ul sa fie inchis o perioada pentru rezolvarea tuturor problemelor.Asa s-ar termina si cu erorile si toata lumea ar fi multumita in cele din urma.

Acest lucru ramane insa la latitudinea dumneavoasta.

Succes in exterminarea erorilor!!:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand dau la sectiunea "deseneaza" imi apare prima aplicatie,deasupra aplicatia 2 si sub aplicatia cu layere. Apas pe layere si mi se deschide o noua fereastra, ceea ce este ciudat este ca la mine e la fel ca aplicatia 2. Niciun layer, nimic :|. Nu stiu cum ar trebui sa fie , sa se vada. Daca poate cineva sa`mi detalieze si mie, va rog.. multumesc

Am mazgalit ceva, "test", pe aplicatia 3 [cu layere] am salvat la neterm, s`o salvat dar marimea este :| http://www.desenatori.ro/desen-1785312.htm <---exemplu

Deci cine are detalii sau print screen`uri sa`mi arate si mie va rog...

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de o cafea, astept sa mi se salveze desenul ( din aplicatie noua "layerica")..au trecut de 20 min, sa mai stau sau mai bine sa-mi fac un ceai si ma culc? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de o cafea, astept sa mi se salveze desenul ( din aplicatie noua "layerica")..au trecut de 20 min, sa mai stau sau mai bine sa-mi fac un ceai si ma culc? :)

 

S-ar putea ca mesajul de salvare sa ramana dar desenul sa se fi salvat. Se poate verifica in cgalerie intr-un alt tab daca e salvat sau nu, nu trebuie asteptat atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema am salvat acum 10 minute un desen facut in aplicatia cu leyere si vrea sa il continui , dar cand ii dau continua desenul ma baga in aplicatia cu leyere dar nu imi apare desenul :( ce sa fac ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa...eu m-am dat cu capul de zid..mi-a aparut eroare, adica o gaura in zid, ce sa fac? sa ma mai dau o data?! si asa imi remediez eororile, nu intreb adminul de care zid sa ma dau, ma dau de care vreau! si imi fac si ceai cu cafea daca doresc, cine ma impiedica?! adminul, ca el e raspunzator!! :jester:

sau calculatorul meu care imi joaca feste? sau layerul care topaie de colo colo?!..vad singura despre ce vorba, nu stept raspuns 8)

multumesc ..pt. faptul ca am un zid in care sa ma reped! :crazy:

 

astept*..scuzati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum e o versiune noua. Cei cu erori va rog sa repetati ceea ce ati facut sa vedem daca mai apar erorile.

 

 

La mine nici una din erori nu a fost indreptata :) Ma mai adresez inca o data...cum pot lua legatura cu dvs?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine nici una din erori nu a fost indreptata :) Ma mai adresez inca o data...cum pot lua legatura cu dvs?

 

Legatura o pastram exact asa prin forum. Ce ar fi daca toti cei 200.000 de membri ar vrea sa ia legatura cu cineva anume? :)

 

Pentru toata lumea care intampina probleme: puneti cat mai multe detalii si ar fi de mare ajutor daca ati face cate un printscreen la eroare (patrat alb, desen mai mic, etc etc)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ti se pare normal sa postez ceva care nu e legat de site pe forum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×