Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Erori aplicatie cu layere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Probleme nerezolvate (inca) la aplicatia cu layere:

...da, dupa salvare, layerele vizibile devin un singur layer dar, acest layer nu mai poate fi facut invizibil pentru a se continua desenul, separat, pe layere suplimentare...

...vizualizarea desenelor functioneaza aleatoriu: nu merge pana la final, se blocheaza la un moment dat...

...thumbnail-ul final e intotdeauna mai mic decat "rama" din galerie si desi am lucrat pe aceeasi dimensiune, marimea desenelor din galerie e diferita...

Cam atat.Spor la lucru!...Utilizatorii sunt nerabdatori sa lucreze pe noua aplicatie... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

domnule admin, lipsa la apel?! pai....ziceati ca ne batem (in desene, normal)...dar n-ati specificat in care...albe versus color? macar sa le vedem pe cele din aplicatia fara layere..ca sa stim, sa nu ne batem orbeste (pare a fi offtopic dar nu e) :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...de ce nu incercati sa inchideti site-ul macar vreo doua saptamani, sa lucrati lejer la noua aplicatie, cu cateva persoane care sa testeze...zic si eu...poate functioneaza...

...vine Craciunul si toti dorim sa desenam...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cursul zilei de astazi linkul catre aplicatia noua va aparea pentru toata lumea. Treceti erorile aici, cat mai detaliat.

 

Va reamintesc faptul ca aceasta aplicatie este noua si inca poate avea erori! Este inca in faza de testare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

seba...imi vine sa sar prin monitor la tine :yahoo: , ai facut magia si s-au colorat desenele

MULTAUMIN frumos, frumos! sper sa ne asculti doleantele si de-aici incolo :spiteful:

ca erori vor mai fi destule :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In urma testarii am intampinat 2 probleme:

1. Atunci cand salvez un desen spatiul de lucru se mareste,iar desenul ramane intr-o margine si pe restul paginii este numai alb.

2. O mare problema cu layerele este: atunci cand salvam desenul la neterminate si vrem sa-l continuam mai tarziu layerele dispar si se fac albe.

Pe unii ii deranjeaza ca layerele nu pot fi mutate convenabil,adica sa ridic layerul numarul 2 peste layerul numarul 1.

In schimb imi place foarte mult corectarea automata a liniei creionului,precum si optiunile de stralucire,saturatie,contrast.

Testez iarasi si revin cu alte informatii.

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×