Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Erori aplicatie cu layere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, practic dupa salvare, toate layerele vizibile devin unul singur. daca la continuare se vor ajustari, corectii sau altceva, se pot folosi layere suplimentare in continuare. Am fost nevoiti sa facem asa, din cauza limitarii flashului si serviciului online. Oricum, e o diferenta considerabila fata de un singur layer ca si pana acum.

 

 

 

...fara discutii, imi place aplicatia!...Felicitari!...

...astept si rezolvarea problemei cu pipeta!...:)

Editat de boshoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, practic dupa salvare, toate layerele vizibile devin unul singur. daca la continuare se vor ajustari, corectii sau altceva, se pot folosi layere suplimentare in continuare. Am fost nevoiti sa facem asa, din cauza limitarii flashului si serviciului online. Oricum, e o diferenta considerabila fata de un singur layer ca si pana acum.

 

 

 

...inca o problema: thumbnail-ul final nu se incadreaza in "rama" din galerie( raman spatii albe)...desi am setat de fiecare data dimensiunea pe care am lucrat...si apropo, la continuarea desenului trebuie setata iar dimensiunea...nu ca ar fi un defect dar ar fi bine sa memoreze setarea...

Editat de boshoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...inca o problema: thumbnail-ul final nu se incadreaza in "rama" din galerie( raman spatii albe)...desi am setat de fiecare data dimensiunea pe care am lucrat...si apropo, la continuarea desenului trebuie setata iar dimensiunea...nu ca ar fi un defect dar ar fi bine sa memoreze setarea...

...functioneaza pipeta, deci nu se mai blocheaza aplicatia!...bravo!...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare VREODATA vom putea vedea si desenele vechi???

daca pipeta merge inseamna ca si noi vom avea aplicatia:X

ABIA ASTEPT

 

Stiu ca mi se va sterge comm si nu ma supar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate va ganditi odata si la restul...:)

Am tot asteptat...ati spus cada merge pipeta neo dati si noua,unde e? Doamne! Ajuta poporul nostru!

Mai avem de asteptat? sau asteptati pana cand nu mai e nimeni pe site?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa micsorez sansele de a avea acces la aplicatia cu layere, dar am observat ca daca dau play sa vad animatia de la desene, la un moment dat animatia se blocheaza iar desenul ramane neterminat sau chiar se sterge din el...au mai observat si altii asta.Sper sa intelegeti ce spun. :sweating:

Am facut cateva screenshot-uri la cateva desene in momentul in care animatia se opreste, poate isi vor da cei care au facut desenele seama ce optiuni au folosit ca sa le remediati si sa primim si noi aplicatia. :- Va sustinem, reparati-o! :wardellipse: (pozele sunt la atasamente)

post-345829-0-02178800-1320865598_thumb.png

post-345829-0-75031900-1320865642_thumb.png

post-345829-0-41693900-1320865629_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici o schimbare. Doar pentru UNII. Pierdeti utilizatori. Grabiti-va nu numai "ei" vor sa deseneze :).

Ne-ati promis aplicatie noua. Apoi ati amanat. "Daca facem pipeta sa functioneze va dam si voua aplicatia noua [...]" ei?! unde e?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×