Sari la conținut
Forum Roportal
Anamariaeric

Dragoste cu nabadai!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@pharrell 24..probabil ca raspunsul il aveam in sinea mea,dar vroiam sa aflu si alte opinii! dar faptul ca el refuza categoric sa ne despartim ma face sa am annumite dubii...:))

1 Ce e amuzant?

2 In postarea precedenta, am spus ca inca nu a gasit una fara copil, cel putin asta e parerea mea.

Cand o sa gaseasca si o sa se simta compatibil, atunci nu o sa mai ai dubii.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ nu vreau......se pare ca da,insa...cine ma vrea,m-a ia la pachet cu tot cu fiul meu;) vb aia...barbati sunt pe toate drumurile,iar eu,chiar daca am un copil,am toate calitatile de a avea un barbat adevarat langa mine;)insa...chiar nu este asta problema,pt k uneori chiar gandesc k imi este fb fara un barbat in viata mea..si asta am simtit-o dupa divortul meu:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In el este un conflict. Ii place de tine, dar te-ar vrea fara copilul tau. Nu incerc sa ii gasesc justificari, ci iti explic. Daca esti convinsa ca iti e mai bine singura, renunta la relatie, e mai corect si fata de el. Daca te simti bine cu el, continua, dar fara sa iti faci iluzii, si numai atata vreme, cat nu iti face rau relatia cu el. Se pare ca nu toate se potrivesc acolo...

Editat de nu vreau
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt convinsa ca imi este ok si singura,dar pe de o parte este un tip f istet,imi place f tare,nu pot sa zic k il iubesc...dar,ma face sa simt lucruri pe care nu le-am mai simtit de f mult timp.niciunul nu suntem pregatiti pt casatorie,pt copii...am decis sa asteptam ca lucrurile sadecurga de la sine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×