Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am deschis acest topic tocmai pentru ca am vazut ca majoritatea forumustilor au date eronate despre mine, si sunt de ceva vreme pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, inteleg ca nu iti place sa ti se spuna ca ai 15 ani, dar oamenii nu au de unde sa stie ce diferenta e intre cele doua varste in cazul tau (btw, imi pare rau pentru evenimentele nefericite din ultimii doi ani :( ).

 

Inca ceva. Sfatul meu e sa nu mai dai atatea date personale despre tine; inca mai poti sa editezi. Iti spun asta cu cele mai bune intentii, e un forum public si nu e prea sigur sa poata sti oricine orice despre tine. :)

 

Iti doresc un topic frumos! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand sa spuna careva ca ai avea 15 ani este o jignire?

Ca regula generala invatata din experienta, daca vrei sa intri pe forum fara sa te enervezi, trebuie sa inveti sa nu mai pui la suflet ce presupun altii despre tine. Nu au de unde sa stie. Probabil ai facut si tu asta si i-ai enervat pe altii.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

excursia favorita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lolita, intr-o lume virtuala ideala, forumistii nu au varsta. Imi pare bine ca ai deschis topic despre tine, dar nu cred ca era cazul sa ne dai toate detaliile din prima. De ce nu ne lasi pe noi sa te intrebam? Mie imi plac postarile tale , dar ce ai scris aici mai sus nu te prea reprezinta. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

excursia favorita?

 

 

Cluj. Rev 2010. Ge-ni-al. :ok:

 

 

Imi cer scuze ca am exagerat mai sus, am sa rog un moderator sa editeze postul... Zi proasta etc, inteleg ce-ati spus mai sus.

Editat de xLolita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cadouri favorite primite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic tocmai pentru ca am vazut ca majoritatea forumustilor au date eronate despre mine,

Cele mai multe informaţii pe care eu le am despre tine, sau sunt eronate, sau provin din surse pe care nu pot conta. Mai am c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai multe informaţii pe care eu le am despre tine, sau sunt eronate, sau provin din surse pe care nu pot conta. Mai am câteva spaţii goale în catastif pe care aş vrea să le completez şi pe urmă promit că îţi închid dosarul. Spune-mi, te rog, dacă ai balcon. Dacă ai, este izolat cu geamuri termopan? Geamurile au perdele?

 

 

 

trist, foarte trist... :roll:

 

cadouri favorite primite

 

 

prima chitara acustica.... de la mama de ziua mea :friends: , chiar nu ma asteptam :yahoo:

Editat de xLolita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×