Sari la conținut
Forum Roportal
Luc1f3r

Salutare..Putin ajutor

Postări Recomandate

Masoneria e alta treaba...nu sunt satanist nu il venerez pe Satan...

Cred in cei 7printi ai intunericului

Ma gandeam ca poate at putea castiga sau fura puterile unuia dintre acesti demoni.

"visul meu" e sa devin un slujitor al intunericului

adica sa imi vand sufletul in schimbul puterii: puterea unu varcolac(lycan) vampir,hybrid sau chiar demon..si prin chestia asta sa pot ajunge la stapanirea infernului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai cauta sa ajungi in infern, ca s-ar putea sa-l vezi, si numai sef nu esti acolo. Vei vedea lumina doar cand vor intra aia sa-ti administreze anti-psihotice. Si te vei ruga pentru momentul ala de luciditate, si nu la Printii Intunericului, sau Satan, ci la Doamne-Doamne. Nu iti dori mai mult decat poti duce. Distractie, distractie, dar chestii astea duc la ceva foarte grav, pentru ca tu in loc sa lupti cu problema, mai rau te afunzi, ca deh, ai lumea imaginara la dispozitie. Lasa pe demoni, printi, etc, si pune mana si vezi un psiholog. O sa regreti mai tarziu daca nu o faci, ca cu cat rezolvi mai repede cu atat mai usor si mai reversibil e procesul, trauma.

Editat de Typhon
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masoneria e alta treaba...nu sunt satanist nu il venerez pe Satan...

Cred in cei 7printi ai intunericului

Ma gandeam ca poate at putea castiga sau fura puterile unuia dintre acesti demoni.

"visul meu" e sa devin un slujitor al intunericului

adica sa imi vand sufletul in schimbul puterii: puterea unu varcolac(lycan) vampir,hybrid sau chiar demon..si prin chestia asta sa pot ajunge la stapanirea infernului

Adica tu crezi in toate bazaconiile alea, dar nu crezi in Dumnezeu? Demoni fara Dumnezeu si ingeri nu exista, asa cum nu exista intuneric fara lumina.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai cauta sa ajungi in infern, ca s-ar putea sa-l vezi, si numai sef nu esti acolo. Vei vedea lumina doar cand vor intra aia sa-ti administreze anti-psihotice. Si te vei ruga pentru momentul ala de luciditate, si nu la Printii Intunericului, sau Satan, ci la Doamne-Doamne. Nu iti dori mai mult decat poti duce. Distractie, distractie, dar chestii astea duc la ceva foarte grav, pentru ca tu in loc sa lupti cu problema, mai rau te afunzi, ca deh, ai lumea imaginara la dispozitie. Lasa pe demoni, printi, etc, si pune mana si vezi un psiholog. O sa regreti mai tarziu daca nu o faci, ca cu cat rezolvi mai repede cu atat mai usor si mai reversibil e procesul, trauma.

funny..nu sunt nebun frate sunt pe cat se poate de normal...demonul..sau hai sa ii zicem acea ura a crescut d'ea lungul anilor..si am invatat sa ma autocontrolez(asta rare ori) si sa imi transform toate sentimentele in ura..in acel fel incat sa o alimentez..se poate spune ca sunt dependent de ura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

funny..nu sunt nebun frate sunt pe cat se poate de normal...demonul..sau hai sa ii zicem acea ura a crescut d'ea lungul anilor..si am invatat sa ma autocontrolez(asta rare ori) si sa imi transform toate sentimentele in ura..in acel fel incat sa o alimentez..se poate spune ca sunt dependent de ura...

 

Nu doar ca nu esti nebun, dar nici vreun conflict interior nu pari sa ai, din cate observ :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:))..daca mai intalnii in viata reala...ma refer nu online...credema ai avea alta perspectiva asupra mea..daca ai sti ce gandire am...sunt foarte matur pt varsta mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te cred. Dar maturitatea mai vine si din anumite dereglari emotionale, psihice. Practic, viata te obliga sa te maturizezi atunci cand nu iti pierzi timpul cu aparentele de care se bucura cei de varsta ta.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

In noptile cu luna plina ma simt prea bine si nu mai simt nimic doar ma simt bine.

Am numai ganduri macabre cand sunt nervos.De exemplu ma aptin sa nu omor pe persoana care ma enervat.

Am o viteza uimitoare cand sunt nervos.Totu e schimbat cand sunt nervos.Parca nu sunt eu.

 

Asa...Treaba e ca am impresia ca e mana la un demon.Si daca e cum as putea sa maresc chestiile astea.Adica sa le folosesc nu numai cand sunt nervos...astept raspuns..

 

1.Ce anume trebuie sa faca cineva pentru a te enerva in asa fel incat sa vrei sa omori?

2.De ce nu vrei sa-ti asumi responsabilitatea gandurilor, faptelor si sentimentelor tale si dai vina pe demoni? La fel de bine poti da vina pe mama sau tata, macar ar avea un sens.

3.Ai si sentimente pozitive de care nu spui aici? Ce fel?

4.Asta e o gluma de Halloween?

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se poate reveni la subiect?

 

Poate sa influenteze luna starile emotionale?

Sau de exemplu eu stau intr-o zona cu tigani..si e un caine care daca treci noaptea te musca...in fine intr-o seara cu luna plina incercat sa ma muste..treaba era ca nu eram suparat nu nimic...si mam uitat la el si a plecat..multa lume mi'a zis ca sunt schimbat in seri cu luna plina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×