Sari la conținut
Forum Roportal
Luc1f3r

Salutare..Putin ajutor

Postări Recomandate

se poate reveni la subiect?

 

Poate sa influenteze luna starile emotionale?

Sau de exemplu eu stau intr-o zona cu tigani..si e un caine care daca treci noaptea te musca...in fine intr-o seara cu luna plina incercat sa ma muste..treaba era ca nu eram suparat nu nimic...si mam uitat la el si a plecat..multa lume mi'a zis ca sunt schimbat in seri cu luna plina

"Luna Plina - este un moment in care trebuie sa fim mult mai atenti, deoarece in aceasta perioada organismul este foarte receptiv la stimuli exteriori; controlul este mult diminuat, pot aparea chiar tendinte catre iritabilitate, izbucniri necontrolate. Pot fi preluate foarte usor din mediul inconjurator influente negative, iar organismul poate asimila foarte usor tot felul de substante daunatoare. De aceea, trebuie sa fim foarte atenti la tot ceea ce facem, la modul in care gandim, sa ne controlam emotiile, cu o zi inainte si dupa momentul de Luna Plina.Starea ta emotionala va fi amplificata in aceasta perioada. Daca ai o stare pozitiva atunci te vei simti si mai bine, iar in caz contrar se vor amplifica starile emotionale negative;"

 

http://www.naturaly.ro/stil/163-luna.html

 

Iti place perioada aceasta pentru ca rezoneaza cu starea ta generala de spirit. Se poate spune ca sub luna plina esti la tine acasa. De ce nu incerci sa te exprimi cumva, sa lasi sa iasa toate astea la suprafata intr-un fel in care nu faci rau nimanui. Scrie despre ceea ce simti, picteaza, sculpteaza... de ce nu incepi un jurnal?

 

Cere la farmacie Fluoxetina.Ai nevoie.

 

 

Cred ca direct pe Fluanxol :lol:

 

:think:

Sunteti medici sau... pacienti?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica sa imi vand sufletul in schimbul puterii: puterea unu varcolac(lycan) vampir,hybrid sau chiar demon..si prin chestia asta sa pot ajunge la stapanirea infernului

 

Cleeeriic!

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masoneria e alta treaba...nu sunt satanist nu il venerez pe Satan...

Cred in cei 7printi ai intunericului

Ma gandeam ca poate at putea castiga sau fura puterile unuia dintre acesti demoni.

"visul meu" e sa devin un slujitor al intunericului

adica sa imi vand sufletul in schimbul puterii: puterea unu varcolac(lycan) vampir,hybrid sau chiar demon..si prin chestia asta sa pot ajunge la stapanirea infernului

Pai satanismul nu inseamna venerarea lui Satan ci ascensiune spirituala :) Cat despre varcolaci, vampiri sau demoni... ai vazut prea multe filme pentru copii :doh: Stapanirea infernului ?? :haha: Sigur ai 17 ani, sau doar 12 ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×