Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Sexul oral reduce cancerul de san

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca o sa imi deschid o clinica! :cry: Fac reduceri pentru eleve si studente!! :soc:

[snapbacca]35947[/snapbacca]

 

... sa aflu o veste din asta trista si sa am nevoie de tratament la clinica ta, cred ca as muri de cancer netratat. Uite cum ma puneti sa aberez si sa bat in lemn. Vorba cuiva de pe aici... nu m-am putut abtine sa nu postez... :pee

 

In alta ordine de idei, va garantez ca un studiu recent spune ca daca te dai cu capul de pereti cat poti de tare, reduci considerabil din stres. :cry: :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat faza cu capul si n-a mers!!Mai dati solutii sa le incerc.Ma ofer cgbai! :roll: :- :crazy: -asta e solutia! ::-: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca femeia e vaduva si are cancer la san cui Dumnezeu i-o suge ? Lu' fiisu cela cu o c*a*e ? La copiii decedati ? Sau la fii-sa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca femeia e vaduva si are cancer la san cui Dumnezeu i-o suge ? Lu' fiisu cela cu o c*a*e ? La copiii decedati ? Sau la fii-sa.

 

da un anunt in ziar si poate scoate si ceva banuti din treaba asta. ceva gen: o sug contra low cost!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca femeia e vaduva si are cancer la san cui Dumnezeu i-o suge ? Lu' fiisu cela cu o c*a*e ? La copiii decedati ? Sau la fii-sa.

hmm..eu zic ca tu ar fi cazul sa incepi un tratament ..preventiv asa ..daca doamne -fereste ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia' ,prescriei tu reteta!

Stai draga, intai sa vina la cabinet, la o consultatie..apoi stabilim ce si cum. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai draga, intai sa vina la cabinet, la o consultatie..apoi stabilim ce si cum. :stars:

 

Eu prefer sa fac cancerul asta. Na ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×