Sari la conținut
Forum Roportal
Alexeduard

! Urgent Si Foarte Important. Multumesc.

Postări Recomandate

! Rog Moderatorii sa faca gestul caritabil de a nu sterge sau muta acest post pana marti-miercuri 25-26 octombrie (am ales aceasta arie deoarece este cea mai dezbatuta). Multumesc.

 

! Rog utilizatorii din Bucuresti cu un numar mare de posturi, moderatori sau pe cei care pot dovedi fair-play prin tranzactiile facute pe acest forum sa-mi pastreze timp de cateva luni o parte din lucrurile personale : 1 laptop, componente pc, haine, pantofi, parfumuri, reportofon, racheta tenis, vesela, atestat, copii legalizate bac si cn - detin acte pe majoritatea bunurilor de mai sus. Astept PM.

 

Bunurile au o anumita valoare ex. : racheta tenis wilson (k)Three FX, Thierry Mugler A*men 100ml, Dior Homme intense 150ml edp, haine personale-elegante etc.; si de aceea nu le pot lasa oricui.

 

Daca e cineva care ma poate ajuta si cu altceva(job - trimit CV sau orice altceva), i-as fi foarte recunoscator. Multumesc.

 

Urgent, daca e posibil sambata-duminica-luni 22-23-24 octombrie !

 

Nu mai am cazare, iar as-ul meu din maneca e doar perspectiva unui job de compromis... so I'll change my place to nowhere for some time.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci cine vrea sa miroasa a Thierry Mugler si a Dior, sa se joace pe laptopul si pe calculatorul meu cateva luni, sa testeze un vx-revolution etc ? :spiteful:

 

@Allexandrra multumesc. - asta-i viata si ma bucur de ea oricum ar fi...

Editat de Alexeduard

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti si puteti sa il ajutati, ajutati-l, povestea vietii lui si cum a ajuns in situatia asta e mai putin important.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intervin cand pot, cum pot, unde pot, unde vad si/sau unde mi se semnaleaza. Inca nu am vazut topicul, dar daca esti bun si interesat sa se curete acel topic, astept(am) raport cu mare interes.

In rest, chiar crezi ca era cazul sa postezi pe topicul asta, total aiurea, de altfel, cand era mult mai usor sa imi trimiti un pm? Mi se pare a fi o provocare si o aroganta de prost gust din partea ta. Te rog sa imi raspunzi pe pm daca ai ceva de comentat.

 

Aaa si inca ceva, ca am vazut atatea opinii halucinante: fratilor, omul asta va da ceva, nu va cere. Va incredinteaza niste lucruri personale, pe care are acte, niste diplome, un laptop, de care e constient ca va puteti folosi. EL ar trebui sa ceara CREDIBILITATE, nu noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×