Sari la conținut
Forum Roportal
TC-games

Vand site

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna seara, vand site-ul www.jocurizu.ro domeniu platit pe viata + host azi platit pe 6 luni.

 

Site-ul este alcatuit in 2 sectiuni:

 

1) Jocuri flash - contine un script original cumparat cu licenta de pe www.phparcadescript.com/, contine momentan 1913 jocuri si dau si restul de jocuri pana la 2500 cat am primit anul trecut la pachet.

Mentionez ca design-ul este facut de mine original, nu mai exista la nici-un site.

 

2) Desene animate - contine un script phpmellody ce contine 2033 de videoclipuri cu peste cateva sute de desene.

 

Statistici: Site-ul a ajuns la un record de vizitatori de 2,135 in 26.06.2011 conform WTA si conform Gtop de 1.554 in 04.09.2011

 

Dece il vand? Nu pentru ca nu face bani (pentru ca nu am incercat sa il monetizez in nici-un fel) ci pentru ca am foarte multe si nu am nici timp nici bani sa ma ocup de el si este pacat sa il las asa. Mentionez ca de pe data de 1 septembrie pana pe data de 18 noiembrie site-ul a fost offline datorita fondurilor insuficiente.

 

Pretul este de 700-800 Ron negociabil, cui i se pare mult sa stea sa calculeze banii cheltuiti pe script, domeniu si host + am avut timp de 6 luni de zile trafic de la yop.ro pentru 3 milioane

 

Ofertele le discutam pe privat sau la adresa de mail

 

Date de contact:

 

Adresa e-mail sau IM: cla_swat_force@yahoo.com

post-159146-0-72962700-1318966140_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×