Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

E penibil sa impui adolescentilor din ziua de azi sa asculte muzica din anii '80-'90

 

Asa ceva n-a mers niciodata!!! Nici in anii '60 cand abia a aparut muzica usoara in RO iar lumea injura in toate limbile ca dispare muzica buna :yahoo: intervin Bitlisii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E penibil sa i le impui adolescentilor sa umple conturile prin SUA/Canada/UK.

 

Imi vine sa plang cateodata cand ma uita la gramada de material muzical pe care le-am cumparat in State in acesti 25 de ani si stau in casa mea ca e loc mai mult, ca timpul lor a trecut si nu mai trebuie la nimeni, adica la copiii mei. De la discuri si aparate de radio pe care se puteau asculta!!! casete cu muzica si aparatura aferenta dar si video cu muzica CD-uri si la fel echipament audio-video si la astea si nici nu stiu ce se mai asculta mai nou, numai ca nici in masina nu mai merge nimic de la atita modernizare!!!

Lasa mostenire la copiii lor ... pe langa niste jeans-uri rupte si tenisi :crazy:...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Justin Bieber  renunta la muzica

 

 

„Cred că adevăratul motiv pentru care a anulat concertele este că vrea să se reconecteze cu credința lui și, mai mult, ar intenționa să pună bazele unei biserici proprii”, a povestit o sursă pentru o publicație australiană.

Bieber este strâns legat de „predicatorul rock”, Carl Lentz, un superstar al bisericii din Hillsong, iar Lentz i s-a alăturat lui Bieber pe drum în timpul turneului „Purpose”, inclusiv în Noua Zeelandă, la începutul acestui an”, mai povestește sursa respectivă. 

 

***********************

 

Ne mai lipsea o noua credinta ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Budapesten koncertezik Justin Bieber

https://www.yahoo.com/lifestyle/human-rights-foundation-calls-justin-143300338.html?fr=sycsrp_catchall

"Human Rights Foundation Calls for Justin Bieber to Cancel Saudi Arabia Performance | THR News

The concert at the Formula One Saudi Arabian Grand Prix 2021 will also feature performances by

A$AP Rocky A$AP Rocky Jason Derulo ,Jason Derulo   Tiesto Tiësto and David Guetta David Guetta ."

Oare cu ce-s mai buni acesti 4 in comparatie cu Bieber???

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era si cazu` sa paralizeze acest p(r)edofil muzical, care a ajuns sa degradeze moral jumatate de planeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×