Sari la conținut
Forum Roportal
Co5myn

Probleme cu scoala de soferi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de niste sfaturi, am am inceput sa fac dosarul pt.scoala de soferi am facut copia de buletin , am scos cazierul, avizul psihologic, certifucatul medical, chitanta la primarie,l-am sunat pe instructor pe data de 03.10.2011 si i-am dat aceste acte si mia cerut 115 lei pentru orele de legislatie si prima rata pentru orele de conducere i-am dat 500 de lei si trebuie sa'i mai dau inca 300 de lei si dupa toate acestea mia spus cand am timp sa fac si cele 2 poze si sa platesc Chitanta la CEC,"bunn" si imi zice ca ma contacteaza el telefonic cu o zii doua inainte de a incepe orele de conducere, astept, astept nimic il sun pe data de 08 si imi spune ca trebuie sa mai astept pentru ca mai are elevi si trebuie sa'i duca la examenul teoretic si la cel practic , in fine il sun pe data de 15.10.2011 tot aceeasi problema nu stiu ce sa fac mentionez ca am facut 18 ani si cand am dat banii aia 500 de lei nu mia dat nici o chitanta nimic ce trebuie sa fac,Va rog mult datimi un sfat!!! Acest topic este creat la data de 17.10.2011

Editat de Co5myn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au trecut 4 ani si jumatate de atunci, cum de nu te-ai interesat mai devreme?


Daca ai facut un dosar, chiar nimeni n-a stiut de aceste acte decat voi doi?   Nu-mi vine sa cred ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×