Sari la conținut
Forum Roportal
DienutzaDya

Ce se poarta toamna asta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 42 minute, The Unknown a spus:

V Neck Cotton Floral Long Sleeve Maxi Dresses

Bunica mea purta rochie din asta in bucatarie si acum devine moda de toamna al anului 2020 ... dupa 50 de ani iar reapare modelul cu buzunare  :o:

Mie-mi place! Arată bine! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

4BED55B6-BDF1-4E00-8F9C-A117F06D2E50.jpeg

Cam asa se imbraca si in Arizona iarna, palton si rochie fara maneci de vara pe dedesubt, sandale in picioare fara ciorapi si cu ghearele necolorate pe trotoar iesiti din sandale!!!

Are bani, are casa dar n-are minte destula!!!   Nici ea n-are pe cine sa sune am impresia!!!   Singurica in toata averea nu valoreaza nimic ...  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deschideti cu incredere site-ul si pierdeti-va in pozele cu ultimele noutati pentru toamna asta in materie de fantezii de Jeans ... Parc-ar fi bomboane asa le vreau pe toate dar nu sint obisnuita sa port acest material, ca nici scumpe nu sint.  S-ar putea sa comand pentru viitorii nepoti sa vada ce se purta odata pe aceasta Planeta, mai am eu haine noi cu etichete pentru acel scop, dar si alte lucruri.

 

https://www.venus.com/products.aspx?BRANCH=7~2999~6931~&sc=XWEBSMA75&cm_mmc=DISPLAY-_-Taboola-_-UN-_-Unknown-Q3AttentiveAudiencesl&utm_source=taboola&utm_medium=display&utm_campaign=unknown&utm_term=un&tblci=GiCuuTw9M3OxHQkd0HWTRolB0klXV44BrU5D9KA7dDuExiCa6kU#tblciGiCuuTw9M3OxHQkd0HWTRolB0klXV44BrU5D9KA7dDuExiCa6kU

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×