Sari la conținut
Forum Roportal
DienutzaDya

Ce se poarta toamna asta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oslo Fashion Week Street Style SS19

Oslo Fashion Week's Street Style Stars Continue To School Us On Summer To Autumn Dressing

Nu-s pe gusturile mele creatiile nordice, dar imi da ideea sa merg la cumparaturi  :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu inceperea anului scolar aici se umple magazinele cu haine de iarna desi afara erau 47*C.   Merg intr-un magazin cu marfuri scumpe la pret mai redus ca nu sint modele din toate marimile, si-mi place o jacheta,  dar cand il probez m-a apucat asa un ras ca s-a speriat si femeile din garderoba  si au fugit sa vada ce am patit.   Am cerut scuze dar a venit natural sa rad ca la circ ca am vazut un Clown in oglinda imensa de un perete mare, desi am ridicat marimea mea.   Le-am spus ce mi-a provocat rasul si am adaugat daca m-as duce pe un colt sa cersesc in jacheta scumpa as aduna banii repede  de pe eticheta, la care ele mureau de ras si cine mai auzea din alte cabine.   Incercam sa-mi aduc aminte cand am avut ceva haina mai groasa pe mine ultima oara ... candva inainte de 2000 in Germania, era mult mai usoara ca asta probata.     Aratam asemanator cu poza asta.

Image result for Rappers in Huge Jackets

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slide 3 of 3

Asta asteapta autobuzul spre adunat stiuleti de porumb toamna, intr-o zi ploioasa.    Deloc nu-i incantata de noua moda pe ea!!!  nic chiar rujul ultra rosu nu-o avantajeaza.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simona Halep, alături de iubitul ei, Toni Iuruc

Simona Halep, ținută de infarct!   rochie de 2000 de EURO?

Eu dadeam in infarct daca trebuia sa iau pe mine asa ceva, strans pe gat cu streangul (aproape) parca nu merge la Vatican in vizita oficiala la Papa de la Roma!!!  Ca sa para SERIOASA ca religioasa sau de ce s-a imbracat asa cu ceva ce n-o reprezinta???   Pentru tipul din poza sa fie nevasta numarul 4-5???   Nici comunistii cu forta n-ar fi fost capabili sa ma faca sa imbrac asa ceva ... cu maneci lungi binisor sa nu i se vada incheieturile ... nu s-a desenat si o naframa transparenta peste burka???

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mm06.jpg

Putine sint locurile unde se poate merge cu rochia asta, acasa asteptat o persoana speciala, ca de Revelion nu face fata, este mai activ evenimentul, dar in sicriu sta bine pe oricine :lol2: 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×