Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Realitatea de pe forumuri

Postări Recomandate

nimic nu e ceea ce pare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..... Si pe forumuri e ca in realitate, gasesti tot felul de oameni, fiecare cu scranteala lui....

 

intradevar , userii de pe forumuri sunt diferiti, fiecare cu un stil propriu si cu pareri deja formate despre viata:

acum de ce se scrie pe forumuri - mai spuneam pe undeva - fiecare are motivele lui de a scrie si asteptarile lui; cred ca mai putin important este de ce o fac ci cum o fac ca daca se apuca sa arunce cu tot ce le vine la "taste" fara sa tina cont de ceilalti nu e tocmai ok - pare deja o revarsare de furie fara tinta ; cred ca realitatea de pe forumuri este doar o realitate virtuala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca realitatea de pe forumuri este doar o realitate virtuala

 

asta e de "traznite" dar acum te iert.

 

ai vrut sa spui ca nu e tocmai real ce se intampla pe un forum.... :think:

nu-s asa de sigura.

e ca in viata. transmitem, spunem, afisam exact ce vrem sa se vada.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fie si ceva real in forumuri daca si marile agentii ide spionaj se informeaza de aici deja de o vreme!!! despre forumisti ... nu despre timpul probabil :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fie si ceva real in forumuri daca si marile agentii ide spionaj se informeaza de aici deja de o vreme!!! despre forumisti ... nu despre timpul probabil :crazy:

 

:scare:

 

chiar asa o fi? :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiti serioase. :tease:

Recunosc, la un moment dat m-am aflat intr-un astfel de sistem, insa nu se potrivea stilului meu rebel. :shifty:

Cred ca de multe ori forumurile au rol de booster, din multe puncte de vedere.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fie si ceva real in forumuri daca si marile agentii ide spionaj se informeaza de aici deja de o vreme!!! despre forumisti ... nu despre timpul probabil :crazy:

Asa l-au prins si pe O.BinLaden. Utiliza forumul sa corupa o romanca.shifty.gif

Folosea numele de Avram_11-11-2003.

A bunghit-o chiar pe sotia sefului securitatii de la Washington, care inselata de sot, tocmai isi facuse cont pe Roportal. Isi spunea Fatima_666.(ce l-o fi atras...?unknw.gif)

A profitat de situatie si s-au combinat, dar barbata-sau era si el online.Era userul cu numele

Putin_XXX.Si avea si butoane, asa ca localizarea lui in Pakistan a fost floare la ureche.Mai greu a fost cand cu identificarea...ca n-avea buletin.smile.gif

De-asta si planeaza inca misterul...

tomato.gif

Editat de InPing
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:scare: chiar asa o fi? :soc:

 

 

Securitatea Romana e prima agentie, nu mai au nevoie sa te urmareasca, te citesc si-ti asculta convorbirile mai usor ca niciodata, tot ce scrii pe net intra in file-ul tau.

Restul lumii face la fel. N-ai stiut???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa stii ca nu esti prea departe de adevar.Citeam intr-un ziar de dimineata,ca DIICOT-ul a arestat pe unul pentru postarea pe blogul personal a unor date secrete.

In USA ,daca folosesti orice canal media sau de comunicare,cred ca si daca folosesti mesaje cu fum pe dealuri si in timpul folosintei, scapi expresii sau cuvinte urmarite prin super sistemul ala al lor Echelon, te trezesti cu "autoritatea" la usa,dupa care depinde ce scot de la tine la ancheta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×