Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Realitatea de pe forumuri

Postări Recomandate

Si el le stie pe toate ?

In realitatea de pe forum :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic, dupa cum posteaza aici, inclin sa cred ca da. Desigur, postarile fiind adaptate la "realitatea de pe forumuri".

Hai, ca nu-i frumos sa vorbim despre el, atat timp cat nu participa activ la discutie. Daca ne urmareste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si seamana cu realitatea din realitate ?

 

Mai are si el dreptate din cand in cand . Mie imi place ce zice de iubita mileniului :roll:

 

Teoretic, dupa cum posteaza aici, inclin sa cred ca da. Desigur, postarile fiind adaptate la "realitatea de pe forumuri".

Hai, ca nu-i frumos sa vorbim despre el, atat timp cat nu participa activ la discutie. Daca ne urmareste?

 

Stie ca are destui fani .

Editat de Ea.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

=))..Cel mai tare topic al tau.Pacat ca abia acum l-am descoperit.Era bine daca il citeam intai

p-asta inainte sa-mi bag nasul sa vad cum e pe forum:))

 

Stiam ce ma asteapta:))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

=))..Cel mai tare topic al tau.Pacat ca abia acum l-am descoperit.Era bine daca il citeam intai

p-asta inainte sa-mi bag nasul sa vad cum e pe forum:))

 

Stiam ce ma asteapta:))

Vezi ca mai am unul.Masinariile biologice se cheama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca mai am unul.Masinariile biologice se cheama.

M-ai facut sa rad cu lacrimi..=)) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Din acel moment am devenit frustrat,misogin si... virgin.:lol:

 

 

 

Cu toate astea,se poate observa destul de usor ca de fapt ei stau cel mai mult pe forum,intr-un timp relativ scurt acumuland miiii de posturi,scriu cam pe la orice ora din zi si din noapte.Chiar si de sarbatori,cum ar fi revelionul,ei tot pe forumuri stau.Cu toate ca se dau open mind,"sufletisti"

si f. stabili emotional,cand nu esti de acord cu ei sau se simt lezati de ceea ce scrii,incep sa jigneasca,sa injure ca la usa cortului,sa eticheteze,folosind niste criterii de evaluare pe care nici cocalarii nu le-ar folosi.Acesti useri o tin sus si tare ca pentru ei conteaza personalitatea,caracterul, atitudinea oamenilor.Ei dupa astfel de criterii ghidandu-se.In ciuda "spiritualitatii" lor,intr-o discutie mai aprinsa,inloc sa vina cu argumente,ei folosesc argumentele mahalagiilor care stau pe marginea santului,sparg seminte si barfesc pe toata lumea.Pentru ei nu conteaza frumusetea,banii,succesul la femei,dar cand au ocazia,sunt primii care rad de tine ca esti urat,sarac,neiubit de femei.In schimb,ei au bani,is frumosi,au femei nenumarate si ii dau pe toti pe spate.

 

 

In continuare,am sa dau cateva exemple concrete,dar nu de pe acest forum,cu toate ca si aici as putea sa vin cu exemple pana maine dimineata.

1.Iubita mileniului are 18 ani si le stie pe toate.Are iubiti nenumarati.

E frumoasa si desteapta.Isi face cont in 2009 si in 3 luni scrie 2500 de posturi.Posturile ei sunt scrise atat la 8 dimineata cat si la 3 dimineata a doua zi.D-abia in 2011,iubita mileniului se cupleaza cu iubitul mileniului si intra mai rar pe forum...

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"scrie 2500 posturi...scrie si de revelion."

=))))))))))))))))))))))))))))))Culmea e a s-au si simtit cei mai multi dintre ei=))..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×