Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Realitatea de pe forumuri

Postări Recomandate

eu nu m-am amuzat. Mi se pare patetic sa urmaresti userii de pe un forum, sa realizezi ca ei scriu 24 din 24 (e nevoie de timp sa faci analizele astea) si apoi sa te duci pe un alt forum, sa scrii despre ei.

Pe tine in ce categorie te-ai incadra?

 

Clar.

 

Cristi draga, mie mi se pare ca deja stau prea mult pe forum, dar sa stau pe mai multe, mi s-ar parea chiar culmea. Ziua are doar 24 de ore :crazy:.

 

Cat despre ora la care posteaza userii... nu toti au un program 9-to-5.

Sa le urmaresi mesajele, daca prezinta un interes pentru tine, e una - dar sa stai sa observi la ce ora posteaza in fiecare zi... asta bate un pic inspre stalking. Mai lipseste sa te intereseze ce culoare au chilotii pe care ii poarta in timp ce posteaza.

 

Fiecare alege ce detalii din viata lui sa expuna si e o alegere personala. Ca risca, e foarte adevarat. Ca poate comenta oricine de pe forumul acela orice, iarasi e adevarat. Dar nu cred ca isi inchipuie careva ca un user ar fi atat de fascinat de vietile lor incat sa le expuna... pe alt forum. :crazy:

Editat de Finnian
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimic din tot ce ati scris aici nu mi se pare gresit.

Toti suntem si destepti, si mediocrii, si penibili, si firesti. Insa nu toti putem sa ne privim pe noi insine cand suntem asa si sa zicem: "Da, asa sunt, dar hai sa vad de ce sunt acum nemultumit/penibil/fara stare sau, dimpotriva, vesel/linistit/relaxat?". De cele mai multe ori traim ca intr-un vis, niciodata exact in momentul prezent, si trecem mereu dintr-un vis in altul.

Cele mai multe vise sunt populate cu demoni.

Si toti avem dreptate, in acelasi timp.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce se ofera puncte pentru posturi ce contin insulte, eu nu inteleg.

Cristi, nu exista realitate pe forum, ce mama naibii...

Simplu, e un loc unde chiar poti sa pari altceva decat ceea ce esti cu adevarat, daca vrei neaparat.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa, ca la World of Warcraft - gen in realitate sa fi vai de steaua ta, si pe forum sa ai 6 coaie, ca e moka.

Chelule, ce mai faci mah, umblu dupa tine pe la chat sa te intreb de vremea din Bacau si te gasesc p-aici ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am freza afro pe forum - realitate dovedita, mai ales dupa ce-am pus poze.

 

Intreaba-l pe Cristi despre vreme, caci el sigur stie si invartelile de la sediul ANM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu esti d-ala cu boala pe Cristi ?

 

cine nu e? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E trendy sa fii asa ?

 

Eu m-am contrazis mai demult cu dansul vis-a-vis de femei - barbati frumosi - bani . :roll:

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×