Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:rot:

Mai sunteti multi moralisti la coada ?

Uite asa vine apocalipsa, cand se apuca ghindocii sa si-o traga :P De parca ar fi vina sau meritul lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca intr-o luna de zile o fata nu vrea sa faca sex cu tine si te tot amana,zici NEXT.

 

Fara suparare..tu de cate ori iti faci *&^% intr-o zi?Ca prietena sigur n-ai!

Cu naiba sa ii zici asta unui copil de 16 ani, care e la prima prietena? Poate e si virgin baiatu .Si creierul tau pare a fi virgin!doh.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de moralism, e vorba de ....cum esti :think:

Adica unii nu sunt atat de grabiti cu sexul, si nu pentru ca se mint singuri, ci pur si simplu considera ca au timp destul ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai e de inteles de ce nu e recomandat internetul minorilor.Daca se gasesc doi trei ca tine sa-i spuna unuia de 17 ani ca daca nu faci sex in prima luna esti ratat, si fata de langa, te ia de pampalau,totul se leaga.

Apoi cand fata ramane insarcinata, (ca de...la varsta asta si educatia tot pe net s-a mutat si tot pedagogi de Prahova isi expun sfaturile), mai vedem un abandon -prunc (sau pruncucidere) pe teveu la stiri.Si daca forteaza nota si parintii sunt severi, vedem si jocul morbid de-a spanzuratoarea.S-apoi expertul de conjunctura o da cotita si-si pune palma-n ...frunte.

Ce MARFA-i net-u' asta!doh.gif

Iar aberezi.Fetele nu raman insarcinate pentru ca le spunem noi baietilor p-aici ce trebuie sa faca,ci raman insarcinate pentru ca baietii de varsta fetelor astora de care zici tu,nu stiu cum sa-si pastreze gagicile langa ei,

si uite asa,ele se duc dupa pularaii mai mari,care isi cam bat joc de ele.

Mentalitatea asta care o promoveaza cei ca tine a distrus vietile a mii de tineri,tineri care atunci cand se uita in urma,constata cu mahnire ca nu si-au trait viata,ca viata lor e complet goala.Mai rau decat atat,acesti tineri nu stiu sa se bucure de viata,nu au prieteni,nus tiu sa socializeze samd.Si toate necazurile astea vin din "educatia" asta blestemata,care vine doar cu restrictii gen sa nu faci asa,sa nu zici aia,sa nu crezi asta,e urat sa te porti asa etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de moralism, e vorba de ....cum esti :think:

Adica unii nu sunt atat de grabiti cu sexul, si nu pentru ca se mint singuri, ci pur si simplu considera ca au timp destul ...

Mai, eu ma uit cine posteaza lectii de morala. Voi credeti ca eu nu tin minte cine ce posteaza ? Care ce probleme a avut ? Tu haydn macar esti inocent, ca ai 20 de ani si nu te-ai laudat c-ai fi facut nimic, doar dai sfaturi din cartile de psihologie, dar pe ceilalti nu-i inteleg. Bine, daca vreau sa fiu cinic cu totul, ii inteleg perfect - "bah, nu fa ca mine".

Copii de 16 ani ? :imao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, eu ma uit cine posteaza lectii de morala. Voi credeti ca eu nu tin minte cine ce posteaza ? Care ce probleme a avut ? Tu haydn macar esti inocent, ca ai 20 de ani si nu te-ai laudat c-ai fi facut nimic, doar dai sfaturi din cartile de psihologie, dar pe ceilalti nu-i inteleg. Bine, daca vreau sa fiu cinic cu totul, ii inteleg perfect - "bah, nu fa ca mine".

Copii de 16 ani ? :imao:

 

:lol: Nu am citit atatea carti incat sa dau sfaturi din ele...toata lumea crede ca vb din carti...vorbesc din ce cred... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:rot:

Mai sunteti multi moralisti la coada ?

Uite asa vine apocalipsa, cand se apuca ghindocii sa si-o traga :P De parca ar fi vina sau meritul lor.

 

Da, si eu sunt un visator moralist ipocrit.

Cand vad asa un vajnic intelept, ce povatuieste un om la inceputul vietii cu astfel de intelepciuni (laba,sex,etc) ma apuca un soi de idolatrie, de ma taie toate cele.Cum de n-am avut eu parte de asemenea educatie?Cu ce am gresit divinitatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum de n-am avut eu parte de asemenea educatie?Cu ce am gresit divinitatii?

Tie ti-au trebuit ani mai multi ca sa poti face ce trebuia sa faci la 16-17 ani. Nimic nou in asta. Crezi ca eu sunt mai breaz ? Doar ca daca e sa dau vreun sfat, ma gandesc la binele omului, nu sa fie ca mine sau cum am fost eu educat.

 

Tu esti domnu' cu evidenta?laugh.gif

Aham. Tu esti fata cu... cu ce esti tu ? :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu sunt un visator moralist ipocrit.

Cand vad asa un vajnic intelept, ce povatuieste un om la inceputul vietii cu astfel de intelepciuni (laba,sex,etc) ma apuca un soi de idolatrie, de ma taie toate cele.

Tare curios sunt sa vad un sfat de la tine.

 

Cei care au ajuns la +20 de ani,singuri,fara prieteni,fara sa iubeasca si fara sa fie iubiti,fara un tel in viata,

din cauza pseudo moralistilor au ajuns asa.Pseudo moralistii se umfla in pene,iar "beneficiarii" sfaturilor

isi plang de mila la 25 de ani ca sunt singuri si neiubiti de nimeni.

Editat de Cristi din prahova

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×