Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Accepta situatia, invata din greseli, si mergi mai departe. Nu trebuie sa-ti schimbi modul de-a fi, asa cum iti sugereaza unii, doar imbunatateste-l ;)

Editat de Typhon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...dar o sa va explic daca se va discuta pe acest subiect. :(

 

Off, dragule, hai sa-ti zic vreo doua cuvinte.

 

Desi e posibil sa ma insel, totusi nu ma pot abtine sa nu comentez atitudinea ta.

vrei sa zici ca daca nu s-ar fi comentat topicul tau nu considerai necesar sa te descarci?

pai, nu te inteleg.Si stii de ce? Fiindca cel care rosteste aceste cuvinte: "sufar mai mult decat credeam si decat poate duce inima", doreste cu toata fiinta lui sa se "descarce", ori la tine nu prea o vad. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai,ca am vrut sa aud sfaturi si pareri de la altcineva:) poate mai experimentati:) ca altfel nu as fi deschis subiectul si puteam pur si simplu sa ma descarc intr-un wordpad..intelegi?..:|mi-a facut bine tot ce am citit pana acum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea ma vazut probleme la relatia voastra, tata. Probleme-s in tartacuta ta; rezolva-le!

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai,ca am vrut sa aud sfaturi si pareri de la altcineva:) poate mai experimentati:) ca altfel nu as fi deschis subiectul si puteam pur si simplu sa ma descarc intr-un wordpad..intelegi?..:|mi-a facut bine tot ce am citit pana acum!

 

ma. da' dur mai esti !

esti cam sigur de tine, vazand raspunsul pe care l-ai dat.

pfff, unde-i copilul disperat?! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O problema este,chiar mai multe,aceea ca nu ne mai intelegeam de nici-o culoare,iar a doua,ca si cealalta,ca ea a vrut sa renunte,dar sa -i zic eu ,ca sa nu aiba regrete ca a renuntat ea :)si totusi stiu si eu si ea ca asa a fost.Ea a vrut ..:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasati omu' sa ia viata in piept.De-acu' e barbat.Bravo lui ca pune si putina duritate in exprimare si atitudine.Pai ce-i aici, scoala de baietei...?Ha? Eeeee!ok.gif(sunt tare la sfat,nu blum.gif)

Editat de Binladila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..sa imi simt inima cum se zbate de durere..:-(

 

 

nu inteleg acest emoticon... nu se potriveste cu suferinta descrisa de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasati omu' sa ia viata in piept.De-acu' e barbat.Bravo lui ca pune si putina duritate in exprimare si atitudine.Pai ce-i aici, scoala de baietei...?Ha? Eeeee!ok.gif(sunt tare la sfat,nu blum.gif)

 

da' cine a zis ca nu-l las. Si in fond, tu cu cine te certI ? :lol:

 

insa ai dreptate, omu' s-a maturizat pe parcursul topicului... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era iubire d-aia din tot sufletul,sex nu faceam,dar aveam de gand..totusi ,numai eu stiu cate amintiri imi trec prin minte..:(

Amice,tu ai stat cu o tipa un an si cateva luni si nu ai facut sex cu ea?!

Amice,tu te-ai amagit pana acum si ai trait doar iluzii.Bine,poate ai simtit tu ceva,totusi ai simtit cam in zadar.

Imagineaza-ti ca primesti o veste cum ca ai castigat un milion de euro.Cand auzi vestea nu mai poti de fericire,deja iti faci o groaza de planuri,bla bla.In realitate,te bucuri degeaba pt ca vestea a fost doar o farsa de 1 aprilie,nimic mai mult.Intelegi ce vreau sa-ti zic cu asta? Prietena ta cand iti spunea "te iubesc",ea zicea asa pt ca nu stia ce spune.Adesea am auzit fete spunand; "mi-am dat seama ca nu sunt intr-o relatie adevarata cu el in momentul cand am facut sex...cu altul.":P

 

 

Tu nu ai fost intr-o relatie adevarata cu fata asta.Tu ai experimentat mai mult o relatie de amicitie avansata.

Ca sa iti treaca durerea,trebuie sa iti cauti alta fata neaparat.A,si nu mai sta ca blegu' 1 an langa ea fara sa

faci sex.Daca intr-o luna de zile o fata nu vrea sa faca sex cu tine si te tot amana,zici NEXT.

Tipa asta te-a parasit pt ca tu intr-un an de zile nu ai fost instare sa i-o tragi.Las' ca i-o va trage altul mai smecher in doua saptamani.:lol: Ea poate nu constientiza ce-i lipseste cu tine,dar instinctul a facut legea pana la urma.

Editat de Cristi din prahova

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×