Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt copil.Am 16 ani si pana azi am facusem cu ea 1 an si 2 luni..:( si nu mai pot de inima,sufar mult,nu pot dormii,nu ma pot gandii ca de craciun nu sunt langa ea sa privim bradul,nu ma pot gandii ca nu e prima care ma saruta si imi zice la multi ani:( nu ma pot gandii ca o sa isi faca alt iubit:( nu mai mergea relatia noastra de la un timp..nu stiu a cui e vina,dar o sa va explic daca se va discuta pe acest subiect.Ce fac? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A mers totul aproape perfect pana acum cateva luni..cand usor usor incepeam sa ne certam din nimicuri...mai mult din cauza NET-ului in sine ,ma refer la mess,facebook..like-uri la alti baieti..etc.. si i-am zis ca nu mai merge ceva in relatia noastra si ca nu ne mai intelegem,iar ea ,ca niciodata a zis ca sa-i zic eu ei ca nu mai vreau sa fim impreuna si ca nu mai vreau sa ma caute,mai pe intelese ea vroia sa ne despartim,dar sa ii zic eu ca sa fie cu inima impacata..si totusi..imi e atat de greu..:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am zis ca mi-am dat seama defapt cum vrea sa facem,adica ea nu putea sa imi zica "gata ne despartim" desi a zis-o cu alte cuvinte,si eu am inteles,si i-am zis ca daca asa vrea,in loc sa luptam,sa ne despartim..asa o sa fac..si ea nu a zis "stai ca nu vreau " a zis ca ma iubeste mult de tot si ii va fi greu fara mine toata viata..deci ea s-a despartit de mine..dar nu ca as fi facut eu totul perfect,si ea s-a despartit,am gresit in mai multe randuri ..dar greseli mici,si ea la fel.. :( si nu stiu cum pot sa imi revin din starea asta..:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca intelegi,dar cand simti cand cineva nu vrea mai continue cu tine,nu tragi de ea..:( sunt la liceu,da..maine trebuie sa ma trezesc la 7,dar nu pot sa dorm..:(( nu credeam ca o sa ajung sa sufar dupa o fata atat de mult..sa imi simt inima cum se zbate de durere..:-(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o lasai in pace sa dea like la altii nu se chema ca tragi de ea, doar nu voiai sa stea numai cu tine inchisa-ntr-o cutie. La liceu nu poti sa iti agati alta, sau sa te duci cu colegii la biliard cand chiuliti de la chimie ?

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca am o mentalitate mai defecta pentru ca sunt inca mic,dar daca intr-un an si doua luni,nu imi gresea cu nimic,imi zicea ca nu o intereseaza de nimeni,si de odata incepe sa se comporte altfel..Imi e greu,ma gandesc doar de craciun :( sau de zilele cu ploaie cand ai nevoie de ea..:( sa te linisteasca,sa te iubeasca,sa-ti spuna vorbe dulci..:( imi pare rau..nu stiu cum o sa ies din pasa asta:( ..de obicei chiulesc ,da :)ai dreptate,dar nu intr-un loc anume.. si nu cred ca m-ar linisti asa tare..poate doar timpul..:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti mic, agata-ti alta, altfel cresti mare si prost daca acum cat esti in liceu stai si-o freci aiurea. Si nu mai avea nevoie de ea. Pana s-o intalnesti ti-ai facut craciunul si fara ea, acu' ce crezi ca n-o sa fie bradul tot verde daca il faci fara ea ? Fa-l cu alta, in ziua de azi e plictisitor de simplu sa te cuplezi cu cineva.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×