Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

un sfat competent

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate un proctolog.Sau o combinatie intre ginecolog, proctolog si sexolog...cum s-ar numi?...procto-gineco-sexolg.Vorba Aseneth-ei e prea profund sa poata fi aprofundat.Ce s-o fi intamplat cu biata fata?S-a dat la fund, sau a mai scris si continuarea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.Ce s-o fi intamplat cu biata fata?S-a dat la fund, sau a mai scris si continuarea?

chiar crezi ca mai are vreo importanta?! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!"

este un bun inceput fraza asta.

Se recomanda exercitiile muscularo-anale, pentru fortificarea muschilor anusului. Adica strangi si c*r...relazexi...iara strangi...iara relaxezi. :rot:

 

In al doilea rand, nu stiu cum au unii timp sau dispozitia necesara sa faca sex in fiecare zi, cateodata si de mai multe ori.

 

Da chiar asa. :lol:

Auzi la ea cica " o partida buna de sex anal..." :rot:

Interesant mod de exprimare pentru cineva care o facuse pentru prima oara cu 2 saptamani in urma. Vorbea fata ca un pro.

 

In cur sau nu? :)

 

Raspunsul meu la intrebarea asta dpmdv : Mama natura a creat orificii de intrare si orificii de iesire. Nu le confund. Singurul orificiu cu rol dublu este gura. Ma refer la mancat si vomitat, nu altceva...:-

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eram curios si sa aflu si eu cum este cu sexul anal; dar na, daca nimeni nu zice ceva...ce sa mai zic eu?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eram curios si sa aflu si eu cum este cu sexul anal

Stai sa vina Luigi. Iti explica el. Cum e cu datul, ma refer...nu cu primitul, ca cea din urma nu are relevanta pentru tine.

:lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Măreţ topic, dar unde e acum Haydn să ne povestească despre psihologia curului?

 

Nu stiu cum gandeste curu' dar am o solutie mai buna : sa-si bage o supapa sau ceva. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×