Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

un sfat competent

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

“Dragele mele,am o mare problema.La propriu si la figurat.Acum 2 saptamani am facut cu iubitul meu pentru prima oara sex anal.Atat lui cat si mie mi-a placut enorm.Am observat ca orgasmul e mult mai intens daca preludiu e o partida buna de sex anal.De atunci,nu exista zi sa nu facem macar 1 data si sex in fund,doar ca de 3-4 zile mi s-a cam..dilatat anusul(recunosc ca nu sta prost la cap. “dotare”Marea problema am avut-o luni la servici cand nu am mai putut tine si..am scapat inainte de a ma aseza pe wc.M-am simtit penibil!Plus ca atunci cand fac dus si dau mana pe la fund,simt ca gaura este mai..larga,degetul intra fara problema. Sad Imi este frica,i-am zis si lui dar el tot spune ca se va strange,dar..cand?Azi dimineata m-a apucase in troleu,noroc ca am avut muschii fesieri mai puternici,altfel nici nu vreau sa imi imaginez!!!!Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!! Sad Sad Sad Sad Sad

Va rog da-ti un sfat competenet pentru problema mea si fara ironii ieftine!!!!!!”

 

http://lanebuni.ro/in-cur-sau-nu/

 

 

veche postarea;de actualitate problema :o:

Editat de Darianna
scos titlul articolului, pct. 1 din Reg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.

 

 

Poate inconstient a vrut sa-i dea omului un exemplu de gigacalorie neimpozitabila. Dar nu putem stii sigur, este destul de greu de analizat acest topic profund .

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Măreţ topic, dar unde e acum Haydn să ne povestească despre psihologia curului?

Editat de Tom Bishop
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci Buli, despre ce vrei sa se discute in topicul asta ?

 

1. Care dintre roportalieni fac secs anal ?

2. Care nu fac si de de ?

3. Avantaje vs. dezavantaje.

4. Impresii de la cei practicanti.

5. Argumentarea opiniilor contra.

6. Dezbatere a perceptelor preferinta individuala vs. perversitate.

7. Este analistii stigmatizati in societate ?

8. Durere vs. Placere sau combinatie thereof...

9. Considerente medicale.

10. All of the above ?

 

:rot:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci Buli, despre ce vrei sa se discute in topicul asta ?

:rot:

"Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!"

 

este un bun inceput fraza asta.

 

auzi, pana nu incerci cica nu stii cum este.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost deschis mai demult si un topic pe forum cu istorioara asta. Sau a fost postata pe un topic legat de sexul anal, nu mai stiu.

Inca o dovada a faptului ca organismul se revolta cand abuzezi de el. Si a faptului ca respectiva parte a corpului are alta functie. Ma intreb ce patesc cei care fac numai sex anal, ani de zile. :roll:

 

Istorioara mi se pare totusi putin trasa de par, din mai multe motive.

In primul rand, nu stiu daca ar avea loc o schimbare atat de radicala in doar 2 saptamani.

In al doilea rand, nu stiu cum au unii timp sau dispozitia necesara sa faca sex in fiecare zi, cateodata si de mai multe ori.

In al treilea rand, nu cred ca si-a supus corpul la asa ceva, atat de des, fara sa resimta vreun disconfort in timpul actului ''sexual''. (Pun sexual in ghilimele pentru ca doar o singura persoana si-a folosit organul sexual, deci actul sexual-excretor sau ceva de genul :) ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..sa vina un ginecolog...el poate da un sfat competent...da repede pana nu vine partul :cheer:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×