Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna. :) Pe multi amici sau prieteni ii aud ca merg cluburi, ca au iubit/a etc.Am avut ocazia sa merg si eu in club deoarece in primele ore a fost un concurs de Miss Boboc si am vrut sa vizionez concursul, apoi dupa ce s-a terminat nu vreau sa descriu pentru ca pur si simplu nu mi-a placut. Prea multa agitatie :nea: si fum de tigara peste tot, simteam ca ma inec si n-am rezistat peacolo decat o ora dupa concurs, apoi am plecat.Nu-mi plac deloc cluburile, iar dansul nu e chiar punctul meu forte(asta e lucrul care ma deprima uneori cel mai mult :doh: ) si cat despre a avea un iubit, inca nu am gasit pe cineva care sa ma inteleaga sau sa fie de incredere deplina.Eu sunt genul de persoana care mai degraba si-ar petrece o seara libera citind o carte buna,sa vizionez un film sau sa ascult muzica linistitoare dar nu numai.Asta nu inseamna ca nu ies.Imi place sa merg in oras cu prietenii, la un concert, cinema sau altceva.

E ceva gresit in modul meu de gandire sau de felul in care imi petrec eu timpul? :resent:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Absolut nimic gresit, da, esti diferita dar in opinia mea, diferenta asta te face pe tine speciala, nu ciudata.

Stai linistita, iubit o sa iti gasesti, doar ca nu genul care frecventeaza cluburi(si poate e mai bine asa)

Editat de Pharrell24
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. :)

Sunt altii diferiti de tine.

Tu te cunosti si posibil te respecti mai mult, atat tot.

 

Foarte bine faci. Ceea ce esti, ai sa si atragi. Dar ai rabdare. In general persoanele ca si tine copilaresc putin mai mult in anumite aspecte. Si face bine la sanatate, sa stii.

Editat de stupid_me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da-le incolo de cluburi. Mergeam in cluburi cand eram prin clasa a noua si a zecea, ma atrageau, apoi le-am scos de pe lista mea de prioritati. Faptul ca nu iti plac cluburile este o dovada de maturitate.

Ce e gresit in faptul ca nu poti avea acum un iubit? E mult mai bine sa fii selectiva, sunt o groaza de gaini care se arunca cu capul inainte si se considera, vezi Doamne, mature pentru ca au intretinut relatii sexuale la 14 ani sau pentru ca se pot lauda cu multi "iubiti" la activ. Asa ca esti bine, atata timp cat nu esti complexata.

Editat de Xylocaine
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa turma, tu mergi pe drumul tau, ca e al tau.Nu e vorba aici de cine greseste si de cine are dreptate, pur si simplu sunt mai multe feluri de-a fi.Si nu trebuie sa aderi la majoritate daca tu nu esti asa.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×