Sari la conținut
Forum Roportal
Hija

Idei de iesit in oras

Postări Recomandate

Tocmai mi s-a reprosat ca eu nu am niciodata o idee atunci cand vine vorba de iesit, asadar cred ca am devenit cam plictisitoare. :roll:

 

As vrea sa aud partea masculina in special, cu ce idei v-ar placea sa va surprinda partenerele, unde a-ti vrea sa fiti "scosi in oras"? :D

Editat de Hija

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă eşti lipsită de imaginaţie, te mai şi miri de ce ţi se reproşează şi deschizi topic. Mie

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Probabil ca tocmai ai constatat ca s-a plictisit partenerul de tine. Ce e esential, e sa stai cu el, nu unde mergi. Iesitul asta nu trebuie sa fie un substitut de drog. Te bucuri ca esti cu cel drag. Oriunde. Si pe strada.

 

Mie imi place in parc, de exemplu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa aud partea masculina in special, cu ce idei v-ar placea sa va surprinda partenerele, unde a-ti vrea sa fiti "scosi in oras"? :D

am vrea sa fim condusi la carciuma unde ne vedem cu amicii, lasati acolo si ridicati apoi cand suntem beti manga.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca s-a plictisit...sau nu stiu.

Doar ca mi-a spus ca vrea sa mai fiu si eu cu initiativa cand vine vorba de chestia asta. Doar ca eu mereu cand am vrut intr-un loc, el mi-a spus ca nu are chef, sau ca nu-i place, deci l-am lasat pe el sa hotarasca mereu unde sa mergem, sa nu mai faca mofturi.

Si acum intreb chestia asta pentru ca vreau sa aflu mai multe pareri si unde va place voua sa mergeti, pentru ca lui nu-i place la film, nu-i place la teatru, nu-i place la un concert, nu-i plac muzeele si chestiile astea :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa aud partea masculina in special, cu ce idei v-ar placea sa va surprinda partenerele, unde a-ti vrea sa fiti "scosi in oras"? :D

partenera, vreau sa ma surprinda in bucatarie, imbracata intr-un sort de gatit alb cu floricele legat cu funda mare la spate, batic alb cu floricele legat, la randu-i, tot la spate...

 

Nu cred ca s-a plictisit...sau nu stiu.

Doar ca mi-a spus ca vrea sa mai fiu si eu cu initiativa cand vine vorba de chestia asta. Doar ca eu mereu cand am vrut intr-un loc, el mi-a spus ca nu are chef, sau ca nu-i place, deci l-am lasat pe el sa hotarasca mereu unde sa mergem, sa nu mai faca mofturi.

Si acum intreb chestia asta pentru ca vreau sa aflu mai multe pareri si unde va place voua sa mergeti, pentru ca lui nu-i place la film, nu-i place la teatru, nu-i place la un concert, nu-i plac muzeele si chestiile astea :stars:

am inteles; s-a bulit treaba dintre voi.

iesi si tu "pe piata" vezi ce pica.

ai postat vreo poza de-a ta pe aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mmm nu n-am postat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Hija: nu ii place nici sa faceti o plimbare frumoasa, apoi sa mergeti sa mancati un fleac impreuna in oras? Prilejuri bune de a sta impreuna, nu separat, dar in acelasi loc... Stati impreuna, povestiti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×