Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Statie

Postări Recomandate

Buna ziua,

 

 

Tocmai m-am lecuit cu radarele si as vrea sa imi achizitionez o statie emisie receptie. As dori sa stiu cam dupa ce sa ma ghidez. Ce ar trebui sa urmaresc cand imi cumpar asa ceva.

De exemplu, ce diferenta e intre prima statie de pe site-ul asta si ultima?

http://www.statii-auto.ro/magazin/index.php?categoryID=816&sort=Price&direction=ASC&gclid=CISI7Lnh1qsCFQV-mAodOGxxNw

 

Apropo, nu vreau sa dau nici 10 milioane pe o statie.

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu prin experienta asta. Am renuntat insa dupa 2 luni de zile. In primul rand, nu m-am putut obisnui cu limbajul tiristilor.

In plus, te protejeaza doar in proportie de 80%. Restul de 20% insa sunt mai periculosi decat procentajul de protectie. Eu am patit-o odata, si cu statie cu tot era sa raman fara permis. Am intrebat daca e liber, si mi s-a raspuns ca da. Ceea ce nu stia, era tocmai faptul ca politaii iesisera de pe o straduta. I-am dat cox, si am cazut in ambuscada...

Statia, e excelenta daca iesiti in afara mai multe masini.

Dar daca ti s-a pus pata, fa-ti placerea. Presidenturile sunt cele mai bune. Asa am auzit, desi eu mi-am luat doar un Conrad la vreo 80EUR. Si vezi sa ai antena cat mai lunga.E esential. :D

Editat de hans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu te protejeaza in totalitate,dar oricum e mai bine decat nimic.din cate am vazut, astea cu antene mari costa cam mult.sau pot sa ii pun orice fel de antena? Asadar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×