Sari la conținut
Forum Roportal
capshunyk17

Primul prieten/prima prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu, nu mi-am facut blum.gif Nici atunci si nici acum, am ajuns la concluzia sincera ca nu am fost creata pentru a putea trai intr-o relatie de cuplu, dar asta sunt doar eu si sunt perfect convinsa ca pentru celelalte persoane situatia si deznodamantul sunt si vor fi cu totul altele blushing.gif Va aflati sau stiti pe cineva care se afla intr-o situatie similara, domnule Contabilizez vorbe, daca imi permiteti sa intreb ? happy.png

 

In sfarsit te-am intalnit. De cand vroiam si eu o iubita. Dar daca pana si tu ma respingi... sad.png

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... ia vorbeste tu cu fata pe PM, faceti cunostinta, schimb de poze(ai grija sa-i dai una in care esti aranjat si tu - paru-n coada, pieptanat, barbierit si un tricou pe tine), de numere de telefon si iesiti la un suc prin Oraselul Copiilor, va dati in masinute, mergeti la un film, etc. Poate va placeti(si dup-aia va astept cu naveta de bere rece, ca e cam cald afara... Heineken sa fie, daca nu, Carlsberg).

Editat de S.R.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

In sfarsit te-am intalnit. De cand vroiam si eu o iubita. Dar daca pana si tu ma respingi... sad.png

cere-i poza, nu te aventura. poate e urata cu spume.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cere-i poza, nu te aventura. poate e urata cu spume.

Hmm, e doar o senzatie ursuza, sau sesizez niste urme de rautate la acest comentariu poate nu tocmai la locul lui? :-? E veche treaba, la fel de veche precum acest topic, nu cred ca are rost sa se mai discute aici, in afara cazului in care se vrea prelungirea sa inutila, ceea ce ar conduce catre un sir de mesaje off-topic cel mai probabil :| In fine, pentru mine e subiect inchis. Timpul trece, lucrurile se schimba, trecutul nu mai are valoare si asta e. Oricine afirma contrariul se amageste in van sau doar e invaluit de o urma de ipocrizie. Cheers !smartass.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×