Sari la conținut
Forum Roportal
Il capitano

Printesa Mov

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Printesa Mov

 

 

 

Sunt la ora si ma gandesc numai la tine. Nici nu prea am cuvinte sa ma exprim...sunt sarac in expresii. Vocea ta imi taie respiratia...ma lasa fara suflu,ma simt neputiincios in fata ta,esti raza de lumina care-mi straluceste in cale,esti TOTUL pentru mine. In orice clipa,chipul tau imi apare in fata ochilor;nu mi te pot scoate din minte,parca m-ai hipnotizat. Inima imi bate cu putere...

Inca din prima clipa cand te-am vazut,cu inima plina de speranta am crezut ca vei fi cu mine... M-ai fermecat pe loc,cu frumusetea ta ametitoare si zambetul tau frumos.In acel moment am simtit ceva in suflet,ceva frumos,acel ceva erai TU.Nu mi-am putut intoarce capul in alta parte,uitandu-ma la tine. Erau niste clipe incantatoare. In orice moment numai la tine ma gandesc,esti fermecatoare!

Vreau sa fiu cu tine,sa te strang in brate cu dragoste,sa ne destainuim unul celuilalt!

M-am indragostit de tine!

 

 

 

 

Acest mesaj este dedicat unei persoane deosebite, Printesa Mov!NU vreau comentarii pe seama textului... Multumesc!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa aflam cine e printesa mov

Pai cum cine e ?!

Fa o analiza literara si vei afla.

E profesoara lui. :crazy:

 

Doar scrie ca, este la ora.Vocea ei l-a innebunit. Nu isi poate lua ochii de la ea.

Si de abia a intalnit-o. In concluzie, e student si ...aia e profa de economie. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:swoon:

 

cine e domnu amorezat?

 

domnu, frumos scrii..bravo, sper ca ea stie ca ii scrii ei...

 

s-o luam lojic..cine e mov aici?

 

e movu, cristi..poa' e el si face declaratii nevestei...

hm..next...care ati fost mov? fetelor..la voi ma refer...

 

eu am fost de cateva ori, da' pt ca am jucat fotbal si aveam vanatai..nu se pune..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×