Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

Lanterna autoaparare

Postări Recomandate

E2D Executiv Defender este o lanterna care a fost creata pentru a scoate din situatii periculoase. este dintr-un aliaj dur, anticoroziv si vine cu un holster special care da impresia ca purtati o arma de foc. la apasarea unui buton, lanterna lanseaza un flas care orbeste atacatorul. in plus capetele lanternei au taisuri si sunt foarte periculoase.

 

citeste mai multt

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca pentru infractorii din ziua de astazi lanterna asta e un fel de "bambilici" - adica daca te ataca vreo 6 deodata la ce te mai ajuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e mai bine sa nu fii implicat in nici un conflict.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca pentru infractorii din ziua de astazi lanterna asta e un fel de "bambilici" - adica daca te ataca vreo 6 deodata la ce te mai ajuta?

 

oameni buni ... de cand sa inventat fuga nu am mai luat bataie. ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oameni buni ... de cand sa inventat fuga nu am mai luat bataie.  ::):  ::):  ::):

....si nici lanterna. hihihihihihihihi. auzi...da chiar asa...cine te pune sa umbli cu 2000 de euro la purtator? itivand un pont....sa-au inventat cardurile, cartile de credit, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu o intamplare a unui cunoscut...era sofer pe autocar iar in Spania niste necunoscuti i-au dat in cap si i-au luat 10.000 euro, banii firmei (nu mai stiu pentru ce erau, dar aveau o prezenta justificata oricum). Cu astfel de lucruri nu te poti juca.

Ah, sa-a intamplat ziua-n amiaza mare, cu toata lumea din autocar prin preajma...doar ca nimeni n-a vazut nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... de 3 ani de cand primesc salarul pe card ... nu pre mai am bani in buzunar. chiar ma intreaba caseritele de la magazine "dar pentru 10.000 vreti sa platiti cu cardu?"

 

de curand un vecin a venit din germania unde a lucrat 1 an. inainte de a veni catre tara a scos bani din banca. la sosire in oras bine inteles ca a ramas fara nici un euro. nimeni nu a vazut nimic, nimeni nu a simtit nimic. ia bani de unde nu-sa. si uite asa sa dus pe ... munca unui om de pe un an de zile. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×