Sari la conținut
Forum Roportal
Gabbyyy

AMD A64

Postări Recomandate

Sistem AMD 64 GAMER ULTRA

[AMD 64 Gamer] Pret - 3,286.95 Ron

 

 

ASUS A8N-E

Nforce4 ULTRA ,Sk 939 , FSB-HT1000, 4*DDR400, 1*PCIex16/PCI-E x1:2 PCI-Ex2:1 / 3*PCI, 133*3+SATA*4, Raid 0,1, 8ch Audio, Lan Gigabit Marvell, 8*USB, 2*1394, ATX

CPU AMD ATHLON 64 3500 BOX SKT 939

DIMM GEIL DDR 512x2 PC 3200 DUAL CHANNEL KIT

HDD 250G MAXTOR 7200 S-ATA 16MB

DVD RW ASUS DRW-1608P RETAIL BLACK

VGA PX6600GT (500MHz), 128MB DDR 3 (DDR3,128bit, 2ns, 1000MHz ), SLi, TV-Out, DVI, racire activa, monitorizare hardware, 2 jocuri originale (Splinter Cell, Prince of Persia), cablu TV-Out, cablu S-Video

CARCASA 450W 4 BAY special design,

TASTATURA KME PS2 2501 MULTIMEDIA

MOUSE GEMBIRD PS2 OPTIC "MUSOPTI-PS2-BLACK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

placa garfica e cea maicea mai puternică placă din sectorul mid-range de la nvidia (de acum 1 an)..putea fi si mai bine

Cred ca pe calc tau mergea una de hi-end ceva pe 256MB (dar nu stiu de ce bani dispui) Sincer pe mine m-ar durea inima sa cumpa un astfel de calculator :yahoo:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce te`ar durea inima sa cumperi un astfel de calculator?

si ce recomanzi sa fie schimbata in configuratie tinand cont ca pretul va fi pana in 37 mil lei maxim...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma refeream la asta ma refeream ca nu as avea bani de un astfel de calculator.

 

 

Iar la 37 de mil mi se pare scump !

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal'! Nu va mai grabiti sa cumparati calculatoare care au sloturi PCI Expres SLI, placi video dinalea care au corul si memoria 500-600 respectiv 1000-1000+, sau procesoare mai mari de 3ghz cu 64 de biti! Din cate am auzit aceste sisteme pe 64x, nu ofera cine stie ce perforamnte! Mai alesc ca AMD-ul este bun pt multuimedia si anume pt jocurile barosane, dar pt program...! Dar in general, un astfel de comp' este super bun pt asa ceva, dar se merita numai daca ai un venit mare, si ai pe ce sa arunci banii! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ofera performante daca ai nevoie de ele... pentru Solitaire nu ofera nimic in plus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×