Sari la conținut
Forum Roportal
lidiuta

Interferon

Postări Recomandate

Doina, este atat de incurajant felul in care prezinti calvarul prin care ai trecut, incat mai trag un pic de aer si simt ca pot si eu sa merg mai departe. Este adevarat, trebuie sa ne concentram asupra rezultatelor tratamentului mai mult decat asupra efectelor secundare. Cum spunea si Mihaela: sa nu dea Domnul cat putem duce!

Intotdeauna am admirat acest forum pentru sufletul pe care il au participantii... pentru felul in care se ridica unii pe altii atunci cand cad, pentru felul in care sunt incurajati sa mearga inaine cei care ezita!

Numai bine!

Lena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doina, esti tare draguta si voi folosi adresa daca o sa am vreodata probleme . Oricum, stiam ca in orasul tau sunt oameni deosebiti. Am avut o experienta reusita la Clinica de Urologie, unde niste oameni de exceptie m-au operat laparoscopic ( desi la Bucuresti nu se baga nimeni sa ma opereze decit clasic ) la ambii rinichi, in 1991. Tin si acum legatura cu dinsii si din pacate, dupa ce termin cu hepatita o sa revin sa mai rezolv o pietricica.

Iti doresc din suflet sa nu-ti detecteze nici urma de virusache la urmatoarea viremie !

Sanatate multa ! ;) Mihaela

 

Mihaela,

iti multumesc mult pentru incurajare! Imi cer scuze ca nu am raspuns pana acum, dar te asigur ca am citit mesajele voastre imediat. Eram curioasa sa vad puncte de vedere diferite si, din pacate, :ok: se bloca bietul meu calculator. Nici reteaua nu merge prea bine si cred ca am virusi (nu numai la ficat!) :doh: . Trecand peste scuze, astept raspunsul la dosar si m-am gandit sa nu stau degeaba, asa ca maine merg la un homeopat la Timisoara. Iau zilnic liv.52, imunostim si beau ceai hepatic. Din pacate starile nervoase nu prea mi le pot controla, asta e!

Sanatate multa, te imbratisez si :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti urez sa-ti aprobe dosarul cit mai repede si bafta in tratament ! Sa ne tii la curent cu noutatile. In privinta altor tratamente nu stiu ce sa-ti spun ptr. ca doctorul meu nu mi-a recomandat nimic in afara de tratamentul cu interferon si nu mi-a dat sa tin nici un fel de regim in afara de interdictia la alcool. Sanatate !

Mihaela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×