Sari la conținut
Forum Roportal
anad_2006

messenger - stergerea ID-ului din lista cuiva

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu o intrebare.am auzit ca exista un program special in care te ajuta sa te stergi din lista cuiva pentru a nu mai te vede in lista lui.cum fac ?si unde gasesc acel program?multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

functioneaza sigur, mai incearca o data

nu ar trebui sa dureze, imediat iti sterge id-ul din lista respectivului :yahoo:

Editat de iulya19

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
functioneaza sigur, mai incearca o data

nu ar trebui sa dureze, imediat iti sterge id-ul din lista respectivului :yahoo:

scuza-ma ca te deranjez iar dar sunt noua pe forumul asta si nu prea stiu cum sta treaba.poti sa-mi spui pasii prin care trebuie sa trec ca sa ajung sa sterg id-ul?de unde descarc programul ,cum si ce tre sa fac?multumesc anticipat!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai intri pe site-ul asta http://www.filehost.ro/91722/DenyBud_iti_s...va_de_mess_rar/

te loghezi (username: lacrimi_de_plumb ; parola: atrocity ; nu abuzati de contul meu :yahoo: ) il downloadezi ,dezarhivezi , click pe denybud.exe , te loghezi si jos jos bagi id-ul din lista caruia vrei sa te stergi , remove :cheer:

Editat de iulya19

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e ok faza, mai ales cand ai in lista ( sau te au in lista - mai bine zis) acele persoane credule care trimit orice mass. Bineinteles ca mai merge si sa faci glume cu el....dar eu am inecrcat sa vad partea utila

 

Bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×