Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

De ce se dezbraca fetele ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe internet gasesti tone de poze cu fete dezbracate. De ce se arata tuturor ? In afara de sex ce mai pot obtine ?

 

O tipa care are poze nud pe facebook, sa zicem, va avea mai multe cereri de prietenie de la barbati decat una imbracata.

 

Nu stiu ce obtin, dar depinde de barbat. Sunt unii care chiar isi doresc relatie serioasa cu tipa dezbracata, unii doar secs.

In orice caz, respectiva primeste atentie din partea barbatilor si se poate lauda cu asta la super prietenele ei proaste.

Editat de Mitsuko
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....prietenele ei proaste care nu se dezbraca?..altfel de ce am considera ca sunt proaste?....hmmmmm..ma gandesc ..cata inteligenta iti trebuie ca sa te poti dezbraca? :blink: dar imbraca? :blink:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....prietenele ei proaste care nu se dezbraca?..altfel de ce am considera ca sunt proaste?....hmmmmm..ma gandesc ..cata inteligenta iti trebuie ca sa te poti dezbraca? :blink: dar imbraca? :blink:

 

Cata minte are una care se dezbraca? Mai deloc. Si clar, nu are niste prietene care discuta despre banda lui Moebius sau motorul Otto.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca voi sperati la un numitor comun pentru o multitudine de cazuri .... spor la sperat :hi:

 

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O dati in tristeti.

Mie imi plac femeile si imbracte dar mai ales nu.blink.gif Am fost si insurat si nu, dar niciodata n-am uitat sa contemplez corpul femeii, oricare ar fi fost...in poze,pe strada,la televizor,in pat.Sunt deplasat?

Lasati-le pe femei sa se dezbrace (nu aici ca iar zburam), dar nu le mai ziceti ca-s imorale.Imorala ar fi nevasta-mea daca s-ar dezbraca in fata altcuiva dar in rest nu-i imoralitate.yes.gif E senzualitate si...arta.ok.gif

Deci un DA hotarat pentru nuditatea feminina (cu exceptia mai sus amintitablum.gif).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelelor care se dezbraca nu le este frica sa arate asa cum sunt, asa ca trebuie incurajate sa arate tot ce se poate .....

Editat de romania inedit
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×