Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut...am ji yo o intrebare...cu ce program..sau cum pot afla parola unui id de messenger...dak persoana respectiva..s'a logat la mine in computer...jtiu k ramane salvat un index..ceva in instalarea de la messenger..da nuj cu ce program o pot afla....ma poate ajuta cineva?! :pardon:

post-95465-1178453982_thumb.jpg

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca persoana respectiva nu a bifat ca vrea sa ii salveze datele la logare, nu poti sa o gasesti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu aceasta tema....am un prieten care spune ca i s-a spart parola de yahoo

tipul mi-a dat datele, le-am introdus la "am uitat parola" si in loc sa-mi spuna date eronate sau ceva asemanator imi aparea ceva de genul cont dezactivat

problema e ca nici nu pot face un alt cont cu acelasi id

ma lamuriti si pe mine cam care-i treaba aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 2 posibilitati:

 

1. Nu a mai intrat de mult timp pe id si a fost dezactivat contul (asa se intampla daca nu te loghezi pe o anumita perioada).

 

2. Cel care a spart contul, a schimbat datele sau a dezactivat contul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cautam ceva pe internet si la un moment dat am gasit un scrip. Descrierea acestuia pe pagina respectiva spune ca sparge parole de yahoo messenger. Eu din curiozitate am intrat , iar acesta mi-a spart mie parola. Iar acum de fiecare data cand schimb parola o afla de fiecare data cel care a facut scriptul. Si nustiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma :hi: :- :)

Editat de WeRRoniX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scriptul ala nu face nimic doar afiseaza mesajele alea sa te prosteasca; stai linistit(a)

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×