Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna. am si eu o problema. ieri am intrat pe id`ul de messenger si azi, cand sa intru nu era buna parola. clar, a aflat`o cineva si a schimbat`o. am intrat pe site`ul yahoo, acolo unde iti poti afla parola.. sau iti dau ei alta,in fine, nu stiu si nu mi`a dat nimic, acolo nu`mi pot rezolva problema.

 

acum va intreb,

in astfel de conditii se poate recupera parola?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parola la Y!M nu ai cum sa o "furi" cat ai trai..asta inseamna sa fii cel mai bun hacker :o: si nu cred ca se va afla vreodata cum sa furi o parola la Y!M ..

 

PUNCT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna. am si eu o problema. ieri am intrat pe id`ul de messenger si azi, cand sa intru nu era buna parola. clar, a aflat`o cineva si a schimbat`o. am intrat pe site`ul yahoo, acolo unde iti poti afla parola.. sau iti dau ei alta,in fine, nu stiu si nu mi`a dat nimic, acolo nu`mi pot rezolva problema.

 

acum va intreb,

in astfel de conditii se poate recupera parola?

si eu am avut aceeasi problema, chiar zilele astea si am trimis raportul cu eroarea la Custom Care. Nu numai ca mi-a fost reparata eroarea dar am primit si raspuns de la ei, in care mi-au zis ca au dezactivat din greseala niste conturi, dar ca au rezolvat problema si nu se va mai intampla :huh:

Banuiesc ca iti merge si tie acum, nu? Daca nu, iti sugerez sa le scrii celor de la Custom Care. M-a surprins sa vad ca mi-au raspuns prompt (in 48 de ore).

 

am uitat parola.

Nu trebuie nici un program. Exista optiunea: forgot my password. Cand ti-ai facut ID-ul ai dat niste date personale, si ai doua intrebari la care ai raspuns. Va trebui sa raspunzi la intrebarile alea si vei primi o parola noua, sau ceva de genul, nu mai retin :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am avut aceeasi problema, chiar zilele astea si am trimis raportul cu eroarea la Custom Care. Nu numai ca mi-a fost reparata eroarea dar am primit si raspuns de la ei, in care mi-au zis ca au dezactivat din greseala niste conturi, dar ca au rezolvat problema si nu se va mai intampla :jester:

Banuiesc ca iti merge si tie acum, nu? Daca nu, iti sugerez sa le scrii celor de la Custom Care. M-a surprins sa vad ca mi-au raspuns prompt (in 48 de ore).

 

merge acum si la mine ... defapt numai o zi n`a mers :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parola la Y!M nu ai cum sa o "furi" cat ai trai..asta inseamna sa fii cel mai bun hacker :jester: si nu cred ca se va afla vreodata cum sa furi o parola la Y!M ..

 

PUNCT

 

:)

si te gandesti ca majoritatea gandesc ca tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×