Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.daca ma poti ajuta intra pe idu asta-->kathal05...ms mult de ajutor

daca imi zic si parola intru eu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci eu am un cont pe yahoo de vreo cateva luni...apoape un an...shi aku cateva zile cineva sa gasit sa imi schimbe parola la mess..nuj ce sa fac,am intrebat o gramada de pers,da numeni nu jtie cum s afil parola...poate ma poate ajuta cineva in privinta asta...vo rog foarte mult...daca ma poti ajuta intra pe idu asta-->kathal05...ms mult de ajutor

nu trebuie sa afli,poti face altceva mai simplu.intri pe yahoo mail si scrii ca ai uitat parola.completezi cateva date si gata,ai o parola noua.dar trebuie sa mai stii ce date ai pus cand ti-ai facut contul.dupa ce iti schimbi parola la loc iti recomand sa iti schimbi cateva date.de asemenea pune-ti si tu o parola de 1-0-20 de litere ca sa nu se mai afle asa usor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te duci la adresa de mail, introduci id si dai click pe 'am uitat parola'. o sa-ti ceara niste date pe care le-ai introdus cand ti-ai facut adresa de yahoo. sper sa le mai tii minte. bafta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chestia e de unde dreaq jtia ala parola...ca eu nu am ziso la nimeni..absolut nimeni!!!!!!!!!!!credema

Nici nu e nevoie sa o spui.Numai eu stiu vreo 4 metode de a afla o parola de Y! foarte usor de la un utilizator neexperimentat.Invata sa folosesti internetul ( si, implicit calculatorul ) si vei intelege ce vreau sa spun.In al doilea rand invata sa scrii corect ( macar in limba romana ) !

Din moment ce acel cineva "ti-a furat" parola inseamna ca si tu o poti "fura" de la el. Knowledge is power !

Sfatul meu este sa-ti faci alt cont de e-mail [ implicit alt cont de messenger ] si sa iti protejezi PC-ul mai bine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu e nevoie sa o spui.Numai eu stiu vreo 4 metode de a afla o parola de Y! foarte usor de la un utilizator neexperimentat.Invata sa folosesti internetul ( si, implicit calculatorul ) si vei intelege ce vreau sa spun.In al doilea rand invata sa scrii corect ( macar in limba romana ) !

Din moment ce acel cineva "ti-a furat" parola inseamna ca si tu o poti "fura" de la el. Knowledge is power !

Sfatul meu este sa-ti faci alt cont de e-mail [ implicit alt cont de messenger ] si sa iti protejezi PC-ul mai bine !

draga nicholas....daca ai fi un baiat de treaba..poate ma ajutai si pe mine sa aflu parola de la id-ul meu.app de limba romana.....ma iubeste femeileee!!:stars:

 

advanced im password recovery mar ajuta cu ceva???am incercat eu sa fac ceva cu el.....inca nu iam dat de cap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
advanced im password recovery mar ajuta cu ceva???am incercat eu sa fac ceva cu el.....inca nu iam dat de cap

 

Pai daca ti-a schimbat parola, ce sa mai recovery?????? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×