Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

cadouri de "ziua indragostitilor"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ahh...foarte romantic. aproape ca mi-a dat o lacrima in coltul ochiului... :yahoo:

 

Uauuu cat romantism....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ironica este lumea!!!

 

Andrada...stii bine ca am dreptate. Daca vreti sa va iubiti, va puteti iubi oricum si oricand. In fiecare zi. Nu trebuie sa fie Valentine sau Dragobetele ca sa va iubiti si sa va faceti cadouri. Ce sa spun... :yahoo:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu e vorba daca e sau nu nevoie pt ca o zi sa fie numita pt cei indragostiti,pt ca aveti si voi dreptate ,fiecare zi poate fi o zi de Valentine sau Dragobetele,dar daca tot exista...si poate uni sau hotarat ca in aceasta zi sa stranga cureaua..pt ca nu isi permit tot timpul ceva mai "special"...,nu tre sa ii judecam....,iar daca pt tine nu semnfica nimik...pt ca ,consideri :) ca poti oferii in fiecare sau in orice alta zi..."ceva" :yahoo: persoanei..iubite...spuneti-va ideile...nu neaparat referinduva pt Valentine sau Dragobetele..,dar macar asa ii ajutati pe cei care sunt in dilema...sa faca o alegere :) :cheer: ,parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu primesti mereu o floare sau un cadou ....daca nici in ziua aia daca nu iti da parca pica putin rau...

 

 

Cu alte cuvinte, tu ai nevoie sa ti se spuna intr-o anume zi. Timp iti gasesti, daca doresti si mai ales daca simti.

 

 

ai fost putin rautacioasa..poate nu ai inteles ce am vrut sa spun..un sincer te iubesc si un sarut si tot felul de mici atingeri si tandrete poti oferi si primi in fiecare zi dar nu in fiecare zi primesti o floare sau un cadou fie el si simbolic..fiecare cuplu are zilele lui care le sarbatoresc si care pentru ei sunt mai speciala si asa cum zicea si AI CURAJ sunt zile in care mai strangi cureaua ..nu avem asa multi bani ca in fiecare zi alaturi de cuvinte de tandrete sa pui si o floare...

 

 

si hai sa ne punem mintea la contributie ca acum vine ziua si nu am gasit cadou :yahoo:

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai zicea cineva ceva de cina romantica la restaurant...Nu se compara mai ales cand in dormitor te asteapta cearceafuri albe, petale de trandafiri, sampanie, lumanari, muzica in surdina... mmmm :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine bine si ce facem daca trebuie s aluam ceva simbolic :yahoo:

 

Luam ceva simbolic... :doh: Oricum e cel mai potrivit pt o zi simbolica.

In primul an cu EL, i-am facut un poster dintr-o fotografie cu noi doi. Si acum il are pe partea interioara a usii de la dulapul lui :cheer:

Anul urmator, pt ca adunasem multe fotografii impreuna, i-am facut un album cu cele mai frumoase dintre ele.

Acum vreo 3 ani tin minte ca i-am luat (sau ne-am luat :) ) 4 lumanarele parfumate, sub forma de inima. Le-am folosit cu prima ocazie :)

 

Pot fi si acestea niste idei.

Anul asta nu am nici o idee. Bine ca nu am cui sa ii iau cadou :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super idei...dar cu pozele cam slab ca nu avem poze multe impreuna ca sa nu zic aproape deloc... :cheer:

eu anu trecut i-am luat un ursulet cu aripi cu o inimioara in labute care si canta..mai mult tiuie dar el e important pentru ca ma caracterizeaza..el imi spune mereu ca eu sunt ursul lui cu aripi ascunse deci a fost perfect :)

 

cred ca mi-ai dat o idee geniala..lumanari ii iau..si asa e cam disperat dupa ele :) msmsmsmsms

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×