Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Zi de nastere si zodii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiindca suntem tot mai multi m-am gandit ca ar fi util daca am sti cand isi serbeaza membrii ziua de nastere pentru a le ura "La multi ani!"

Am adaugat un nou camp in cadrul profilului si daca este completat la fiecare mesaj va fi afisata varsta si zodia (cum este afisat la mine).

De asemenea pe pagina principala, deasupra topului cu useri sunt afisati cei care isi serbeaza ziua de nastere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

invatati-ma si pe mine sa corespondez cu voi. Ma numesc Liliana si nu prea ma pricep la tehnica asta. ::good::

Editat de liliana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Liliana si bine ai venit pe roportal!

 

Ultimul tau mesaj a fost redirectionat pentru ca forumul roportal are deja o sectiune speciala pentru prezenterea celor bolnavi de hepatita C. Este daca vrei un fel de "club" unde poti discuta cu cei aflati in aceeasi situatie in care te afli, unde poti gasi mai multe informatii despre boala de care suferi, etc. Bineinteles ca te asteptam sa ne impartasesti ideile tale si pe la celelalte topicuri ale forumului. :cheer:

Ai mai jos lincaul spre topicul "Hepatita C"

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic3704.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt Leu....si ma inteleg super bine cu baietii din zodia Leu...ne potrivim..parca am sti ce gandeste celalalt :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pagina nu exista pe server. Navigati prin site folosind linca-urile din aceasta pagina sau cautati informatia dorita cu ajutorul formularului de mai sus.

 

asta scrie cand apas pe linca

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pagina nu exista pe server. Navigati prin site folosind linca-urile din aceasta pagina sau cautati informatia dorita cu ajutorul formularului de mai sus.

 

asta scrie cand apas pe linca

[snapbacca]48791[/snapbacca]

 

E normal. Linca-ul era pentru phpbb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×