Sari la conținut
Forum Roportal
Crashsky

Eurovision 2006

Postări Recomandate

S-a dat startul campaniei Eurovision 2006!...Participa si tu daca vrei, la clasamente, la evaluarea sanselor Romaniei, la sustinerea echipei ce ne va reprezenta la Atena in Mai...Aici vei gasi toate melodiile participante...vei afla stiri despre concurenti...Asa ca, daca te intereseaza, opiniile tale sunt binevenite oricand AICI!...Dupa ce va veti informa, astept un Top al preferintelor voastre!...Binenteles ca trebuie sa fie unul subiectiv, caci Eurovisionul, intotdeauna, a fost un concurs subiectiv!....So, un Top al meu, in momentul de fata, ar arata cam asa:

 

1.Norvegia

2.Estonia

3.Polonia

4.Malta

5.Albania

6.Slovenia

 

Alte pareri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Melodiile de anul asta sunt super slabe.Mihai chiar are sanse sa se situeze bine.Melodia prinde.Asta s-a vazut si in momentul in care a fost in Grecia.I-a dat pe aia pe spate.Cu toate ca Grecia are o melodie super(zic eu!!).Anna Vissi este o legenda,melodia e pe stilul ei si e destul de moderna,chiar daca Anna are spre 50 de ani.Norvegia are o melodie buna si chiar Rusia.In rest nu m-a mai atras nimic in mod deosebit,dar nu pot spune ca sunt toate proaste...Franta este de ascultat.

Dupa ce le rerererereascult am sa revin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mihai traistariu se axeaza cel mai mult pe voce...piesa e frumoasa si cred ca o sa prinda la public. oricum ma bucur ca nu a iesit jafu de accent ca ne faceam de panarama pe acolo...sper sa nu ne dezamageasca mihai...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×