Sari la conținut
Forum Roportal
Equilibrium Girl

Home-net?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor! :flowers:

De ceva timp incerc sa-mi pun internet dar nu am "succesuri" deloc :cry:

In zona in care locuiesc (Rahova): rds, upc, romtelecom nu au acoperire iar de stickuri si cartele de internet nu prea vreau sa aud pt ca am auzit de la altii ca sunt bune doar in caz de urgenta daca vrei sa-ti verifici emailul in varful muntelui :tease: si nu pt vizionat videoclipuri si downloadat filme .....eu personal am avut un stick de net de la orange si asteptam 10 minute sa se incarce un videoclip pe youtube dupa care se mai bloca de 10 ori pana ma apucau toti dracii :D

In concluzie sunt nevoita sa apelez la o retea de cartier, singura de care am auzit in zona este Home Net, as vrea tare mult sa stiu (daca sunt printre voi si persoane care au auzit de ei) daca sunt oameni seriosi si daca merge bine netul....au o oferta cu 32 lei un abonament dar nu au site-ul actualizat si nu prea m-as repezi asa cu ochii inchisi inainte :doh:

multumiri anticipate! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea situ de Home-net sau de altceva in zona dar presupun ca ai auzit de le cineva din zona.. poate chiar un abonat sau poate gasesti vre-un vecin abonat la ei sa aflii detalii. Poate te si lasa sa faci un test de banda... Iti recomand www.speedtest.net

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×