Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Gala Desenatorilor 2011

Postări Recomandate

Dupa cum stiti cam de doi ani se organizeaza o gala la sfarsitul fiecarui an.Mi se pare o idee frumoasa,asa ca sa pastram tradita.Din cate am inteles pana acum gazdele din anii precedenti au fost: MisaPyon si Whosyourdady.Ei bine anul asta voi fi EU :D .Am postat si pe topicul deschis de anul trecut cu privire la faptul ca ma ocup eu si nu a obiectat nimeni,ori nu a fost nimeni interesat as se uite...ideea e ca <repet> daca cineva are ceva impotriva faptului ca eu o organizez sa posteze mai jos parerea,de asta am si deschis topicul atat de devreme <cu 4 luni inainte> ca in cazul in care apare vre-o problema sa putem face ceva si sa evitam anularea.In principiu Whosyourdady a fost de acord sa ma ajute,ceea ce ma incanta,DAR daca unul din voi doreste sa vina cu sfaturi,propuneri,idei e de asemenea binevenit.

DECI iata cum stau lucrurile pana acum...eu mi-am cam facut o idee de jurizare si un termen in care puteti vota,dar nu va voi da multe informatii ,ci le voi posta pe parcurs.Va anunt doar ca gala va avea loc pe la sfarsitul lunii decembrie <nu uitati ca si vacanta scolara s-a prelungit cu o saptamana>.Pana atunci...DESENATI!!

 

intrebarile sunt asteptate mai jos.... :read:

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am intrebari deocamdata....sa asteptam criteriul de votare :).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu o sa fie complicat,ci strict si pe o perioada scurta as spune.

 

nu o sa fie complicat,ci strict si pe o perioada scurta as spune.

In principiu as vrea sa se si anunte cine vrea sa participe <in cazul in care un user nu doreste sa fie nominalizat,sa nu il scriem degeaba>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ahem.. eu nu am fost aici anul trecut... deci... in ce consta mai exact acesta gala?:-?

un fel de..Mtv music awards :o:

kiddin`..Aici sunt propusi diversi utilizatori la diferite categorii <cel mai activ,cel mai bun desen alb-negru,cel mai realist desen...etc).Fiecare utilizator propune alti utilizatori,la diverse categorii,dupa perioada de incheiere a termenului de votare se va alege un nominalizat<sau mai multi>.Ca sa intelegi mai bine citeste pe pagina a doua la fosta gala <2010>,te va ajuta sa intelegi mai multe. :o:

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai... mi se pare o idee foarte buna pentru a participa la gala, as vrea sa particip si eu, deci pune-ma in lista! Deci, daca inteleg eu bine, aceasta gala va fi cu desene? Adica, ne veti urmari (cei din juriu pe cei care participa) ce facem in timpul galei? Si premiile care vor fi? Ca sa inteleg mai bine... mi-am pus in plan ca sa particip dar... imi trebuie explicatii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai... mi se pare o idee foarte buna pentru a participa la gala, as vrea sa particip si eu, deci pune-ma in lista! Deci, daca inteleg eu bine, aceasta gala va fi cu desene? Adica, ne veti urmari (cei din juriu pe cei care participa) ce facem in timpul galei? Si premiile care vor fi? Ca sa inteleg mai bine... mi-am pus in plan ca sa particip dar... imi trebuie explicatii...

nu va urmari nimeni pe timpul galei,ci pe parcursul anului 2011,iar premiile le voi anunta atunci in apropierea galei<nu va asteptati la masini,televizoare sau chestii materiale>.

iar nu juriul va vota,ci doar ceilalti useri.Practic tot ce ai tu de facut e sa desenezi pana la sfarsitul anului<in limita posibilitatilor>.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Grimm.,de la un timp am tot vazut ca esti destul de activ si pe aici..Oricum,unica (-si epica-) mea intrebare ar fi asa zisele `criterii`..Ma refer laaaa..ce si cum se alege anu` asta..Mdeah,poate vorbesc eu prea devreme oricum:))...Nee neee,succes tuturor utilizatorilor intre timp[-utilizaaa..urasc cuvantu` asta,raraiala e de vina =w="""-]..Btw......Mdeah,spor la desenat la toti>:D<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Grimm.,de la un timp am tot vazut ca esti destul de activ si pe aici..Oricum,unica (-si epica-) mea intrebare ar fi asa zisele `criterii`..Ma refer laaaa..ce si cum se alege anu` asta..Mdeah,poate vorbesc eu prea devreme oricum:))...Nee neee,succes tuturor utilizatorilor intre timp[-utilizaaa..urasc cuvantu` asta,raraiala e de vina =w="""-]..Btw......Mdeah,spor la desenat la toti>:D<

da,pentru ca pana acum habar aveam de forum :roll: si daca deranjeaza pe cineva puteti sa spuneti *ba, nu te vrem*<sau gen,pentru ca mi s-a mai spus azi ca vorbesc mult :roll: >,in fine criteriile vor fi expuse in perioada decemebrie,in apropierea galei.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×