Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Cronica Carcotasilor

Postări Recomandate

Parodiile lor mi se par niste parodii acum. Numai ipocrizia faptului ca ei fac emisiunea inregistrata si rad de aia care o fac live ma face sa vomit. E adevarat ca la sfarsit isi fac si ei un soi de erata, insa doar de curand. Get the point? De bebeluse nu mai zic...nu am ceva cu ele, ci cu barbatii primitivi, iar voi stiti foarte bine ca exista asa ceva.

:tease:

in posturile tale predomina 99% dezordine si neclaritate...zau

pai de ce critci emisiunea si momentele lor in emsiune si mai apoi zici ca nu ai nimic cu ele ci cu barbatii care se uita la ele.. ma rog... nu danseaza ele splendid, au momente cand se incurca in coregrafie si fac o varza totala, dar ies din penibil foarte usor, si infrumuseteaza emisiunea, ca ar fi monoton fara ele...

 

 

In legatura cu faptul ca ei critica balbele din emisiunile live, te inseli intr-un punct.. stii de ce?

nu se iau de greselile oarecum inevitabile, cum ar fi o simpla balba sau o incoerenta in gandurile prezentatorilor ci de incultura lor si de penibilul in care se baga singuri...

Adica tu esti de acord cu motaielile lui cabral cand prezinta live, aprca ar fi un retardat mintal... jongleaza in fata camerei ca la circ. Mi se pare normal sa il ia peste picior... Sau te deranjeaza ca se ia de Oana zavoranu care nu leaga doua cuvinte, si nu rateaza nici o ocazie sa se laude cu averea formidabila a familiei ei si cu faptul ca e in proces cu ma-sa? Astfel de oameni chiar merita ponegriti... si dusi la scoala din clasa 1 sa invete sa vorbeasca si sa se comporte.

 

Si mai mult decat atat, atata timp cat nu esti in stare sa faci o emisiune live, te lasi.. incerci o data, de doua ori si apoi inregistreaza... mie mi-ar conveni sa fie toate emisiunile inregistrate decat sa aud numai prostii din gura tuturor incultilor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac Carcotasii foarte mult, imi place show`ul lor, sunt inteligenti, rad mult la emisiunile lor, chiar imi face mare placere sa vad cum ii fac de ras pe "alesii" nostrii din parlament care dorm la sedinte, sau alte verze cu aer de cantarete, sau multi altii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;)

in posturile tale predomina 99% dezordine si neclaritate...zau

pai de ce critci emisiunea si momentele lor in emsiune si mai apoi zici ca nu ai nimic cu ele ci cu barbatii care se uita la ele.. ma rog... nu danseaza ele splendid, au momente cand se incurca in coregrafie si fac o varza totala, dar ies din penibil foarte usor, si infrumuseteaza emisiunea, ca ar fi monoton fara ele...

In legatura cu faptul ca ei critica balbele din emisiunile live, te inseli intr-un punct.. stii de ce?

nu se iau de greselile oarecum inevitabile, cum ar fi o simpla balba sau o incoerenta in gandurile prezentatorilor ci de incultura lor si de penibilul in care se baga singuri...

Adica tu esti de acord cu motaielile lui cabral cand prezinta live, aprca ar fi un retardat mintal... jongleaza in fata camerei ca la circ. Mi se pare normal sa il ia peste picior... Sau te deranjeaza ca se ia de Oana zavoranu care nu leaga doua cuvinte, si nu rateaza nici o ocazie sa se laude cu averea formidabila a familiei ei si cu faptul ca e in proces cu ma-sa? Astfel de oameni chiar merita ponegriti... si dusi la scoala din clasa 1 sa invete sa vorbeasca si sa se comporte.

 

Si mai mult decat atat, atata timp cat nu esti in stare sa faci o emisiune live, te lasi.. incerci o data, de doua ori si apoi inregistreaza... mie mi-ar conveni sa fie toate emisiunile inregistrate decat sa aud numai prostii din gura tuturor incultilor..

taci tu cu oana zavoranu, ca de ceva timp si-a tras un vocabular de m-a lasat cu gura cascata... unde o fi disparut tzatza aia de la corazon latino??? :blink:

trecand peste cheful ei de cearta... eu am cam inceput sa-i dau dreptate. mie imi place!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In legatura cu faptul ca ei critica balbele din emisiunile live, te inseli intr-un punct.. stii de ce?

nu se iau de greselile oarecum inevitabile, cum ar fi o simpla balba sau o incoerenta in gandurile prezentatorilor ci de incultura lor si de penibilul in care se baga singuri...

Ba se iau si de balbe, stai linistita. Aicea sunt de acord cu Kontroversy, daca ei nu-s in stare sa sustina emisiunea live, n-ar trebui sa se ia de altii care au curajul sa faca lucrul asta.

In rest, n-au decat sa rada de politicieni si de cine mai vor ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu va mai uitati daca nu va place...

corect ;asta si fac - intr o vreme mi au placut si mie ...acum...dezbracatu ala ce a mai ramas din emisiune -

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma cam enerveaza Dezbracatul si bebelusele, in rest sunt Ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat mult timp la ei dar acum nu mai au hazul de pe vremuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta se intampla si din cauza (sau poate mai ales din cauza) ca s-a dus huidu. hazul il faceau huidu cu gainusa, tipul de echilibru dintre umorul cabotin al lui huidu si ala sec al lui gainusa. sunt curios daca huidu va mai reveni vreodata si daca emisiunea va mai atinge hazul de alta data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×