Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Cronica Carcotasilor

Postări Recomandate

Va apretati chilotii la niste Tisti-Bisti. E penibil sa vezi cum un barbat devine atat de extaziat de doua maimute care se imbraca sumar si dau din cur. Ridicati-va in picioare si stergeti-va la gura FTW.

Tu inca nu te-ai prins ca prezenta lor parodiaza ,,multimea ''de talente de pe la noi?Fac parte dintr-un scenariu si sunt simpatice asa cum sunt.

 

Eu apreciez emisiunea ca fiind ,,buna".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un pic de schimbare, in structura, unele subiecte si subiecti se repeta. Dar, bebelusele pot sa ramana acolo, sunt super...nu la asta m-am referit! :lol: In rest, pe dezbracatu'...il ador... :(

aici ai dreptate , iar dezbrăcatu' e foarte haios şi el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va apretati chilotii la niste Tisti-Bisti. E penibil sa vezi cum un barbat devine atat de extaziat de doua maimute care se imbraca sumar si dau din cur. Ridicati-va in picioare si stergeti-va la gura FTW.

eu nu am zis că mă uit la ele extaziat şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parodiile lor mi se par niste parodii acum. Numai ipocrizia faptului ca ei fac emisiunea inregistrata si rad de aia care o fac live ma face sa vomit. E adevarat ca la sfarsit isi fac si ei un soi de erata, insa doar de curand. Get the point? De bebeluse nu mai zic...nu am ceva cu ele, ci cu barbatii primitivi, iar voi stiti foarte bine ca exista asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parodiile lor mi se par niste parodii acum. Numai ipocrizia faptului ca ei fac emisiunea inregistrata si rad de aia care o fac live ma face sa vomit. E adevarat ca la sfarsit isi fac si ei un soi de erata, insa doar de curand. Get the point? De bebeluse nu mai zic...nu am ceva cu ele, ci cu barbatii primitivi, iar voi stiti foarte bine ca exista asa ceva.

la ce ai vrea tu personal să te uiţi ? la o emisiune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place cronica, asa cum este.. uneori sunt si ei monotoni, ma enerveaza scentele care le fac dar in rest sunt OK...

La inceput credeam ca au si eu fite in cap si ca emisiunea e doar de fatada, dar cand au venit la Iasi in Mall am luat si autograf - s-au purtat f dragut, si sunt f haiosi..Bebelusele la fel, foarte de treaba. Varamea lucreazala Hotel Traian in Iasi unde s-au cazat beleusele mai de mult si mi-a povestit ca sunt foarte dragute, pline de energie, si erau faorte entuziasmate ca se afla in Iasi, asa ca au cerut un taxi care sa le plimbe nitel prin Iasi..

 

Imi place foarte tare momentul lui Hrubaru si al lui Dezbracatu.. Imi place si trupa JukeBox, frumoase voci (si sunt si live :blink: ) ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac mult...sincer, despre Huidu mi-a mai spus cineva care l-a cunoscut mai bine ca e cam fitos...dar mie imi place de amandoi. Si bebelusele sunt niste dulci, iar Jukebox sunt geniali!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×